Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na biznes?
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,828
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Pomysł na biznes?
Może ktoś z Was zdecydowałby się na otwarcie własnego gabinetu kosmetycznego? Wydaje mi się, że jest to dość dobry biznes, z którego korzysta sobie na co dzień coraz dużo osób. Potrzebne sprzęty i wyposażenie możecie dostać np. u tego https://maxmedik.pl/ producenta, który od razu pomoże Ci wszystko do siebie dobrać.

Moje poprzednie tematy:
01-04-2019 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #132
RE: Pomysł na biznes?
Decydując się na prowadzenie firmy warto czytać informacje pomorskie. Będziesz na bieżąco z informacjami z kraju i świata. Uważam, że to ważne bo niestety polskie prawo dotyczące działalności gospodarczej i podatków dość szybko się zmienia.

Moje poprzednie tematy:
08-04-2019 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tajemniczy_Don_Pedro
Senior Member
****

Liczba postów: 621
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #133
RE: Pomysł na biznes?
Ja tam myślę, że na przykład działalność gastronomiczna może być dobrym pomysłem. Co jak co, ale ludzie zawsze będą potrzebowali mieć gdzie zjeść. Oczywiście w taką działalność trzeba najpierw włożyć trochę kasy, bo przyda się wiele różnych urządzeń. Na przykład automatyczna myjka do pojemników, opisana na http://epolka.pl/myjka-obrotowa-pojemnik...ojemnikow/, może ułatwić życie w takim biznesie.

Moje poprzednie tematy:
    27-04-2019 12:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #134
    RE: Pomysł na biznes?
    salon kosmetyczny to faktycznie świetny pomysł na biznes. Wiadomo, że konkurencja na rynku jest dośc silna więc trzeba stworzyć ciekawą ofertę, zaoferować klientom naprawdę skuteczne zabiegi. Ja współpracuje na co dzień z firmą Monduniq, pracuje na ich sprzecie i produktach. Efekty są więc i klienci chętnie wracają. Dodatkowo oferta detalu dla nich jest dośc mocno rozbudowana i to też cieszy się sporą popularnością.

    Moje poprzednie tematy:
    27-04-2019 14:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    klara
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 411
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #135
    RE: Pomysł na biznes?
    Pomysłów na biznes można mieć wiele, jednak o każdy należy dbać i nieustannie inwestować w jego rozwój. Jednym z narzędzi, które może w tym pomóc bez wątpienia będzie odpowiedni program, który ma na celu usprawnienie funkcjonowania danego przedsiębiorstwa. Takie rozwiązania wdrażają w wielu różnych branżach, nawet gabinety lekarskie się na takie decydują. W tej branży popularny od jakiegoś czasu staje się Medchart, o którym wiele ważnych informacji znajdziesz na https://medchart.pl/content/ochrona-dany...-medycznej . Program działa w chmurze, przez co dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera, co jest dodatkową zaletą.

    Moje poprzednie tematy:
    19-06-2019 17:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #136
    RE: Pomysł na biznes?
    Dużo można zyskać i zaoszczędzić czasu jak się skorzysta z najnowszych rozwiązań dla firm. Wiem, że wirtualne biuro Wrocław pomaga w prowadzeniu korespondencji z klientami, ale też w i sprawach księgowych. Można zawsze o takiej opcji też pomyśleć. Jednak trzeba sobie ułatwiać pracę, by mieć czas na dotarcie do klienta.

    Moje poprzednie tematy:
    19-06-2019 22:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #137
    RE: Pomysł na biznes?
    Tak przeglądam te wszystkie sklepy internetowe i sam zacząłem się zastanawiać nad otworzeniem takiego biznesu. Pomysł mam, ale zależy mi na dobrym wykonaniu samego sklepu od strony technicznej czytałem o agencji ProFormat sporo osób ich poleca za wiele lat doświadczenia w branży. Sądzicie, że warto się zdecydować?

    Moje poprzednie tematy:
    21-06-2019 09:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleksy3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 302
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #138
    RE: Pomysł na biznes?
    Firma http://carpark.com.pl zajmuje się tworzeniem systemów parkingowych, monitorujących zajętości miejsc parkingowych. Znajdziesz u nas czujniki wolnych miejsc parkingowych, profesjonalne systemy parkingowe, a także nowoczesne kamery do odczytu tablic rejestracyjnych.

    Moje poprzednie tematy:
    26-06-2019 10:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #139
    RE: Pomysł na biznes?
    Pamiętaj o reklamie, marketing internetowy, który wykonuje agencja interaktywna https://solv.pl jest skuteczna i warto w nią zainwestować, dzięki czemu firma będzie miała większe zyski

    Moje poprzednie tematy:
    26-06-2019 12:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #140
    RE: Pomysł na biznes?
    Na pewno przyda Ci się też dobry biznes plan. Możesz skorzystać z gotowych biznesplanów gotowych w internecie. Wejdź na stronę https://www.gotowebiznesplany.pl/ i rozejrzyj się. Znajdziesz tam duży ich wybór.

    Moje poprzednie tematy:
    27-06-2019 12:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Własny biznes Karina 292 86,861 15-04-2024 20:13
    Ostatni post: dajuber
      Pomysł na łazienkę LaminutkaKK 178 96,259 21-03-2024 16:49
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS