Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochód z Niemiec
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Samochód z Niemiec
Planuję sprowadzić auto z Niemiec i szukam porad na ten temat. Znalazłem interesujący artykuł na stronie CarForFriend https://carforfriend.pl/niemieckie-strony-z-autami/ , który dostarcza sporo informacji na temat procesu i potencjalnych miejsc do poszukiwań auta. Czy ktoś z Was miał okazję przeczytać ten artykuł i może podzielić się swoją opinią? Czy jest to wiarygodne źródło informacji? Czy znacie inne strony lub źródła, które mogłyby pomóc mi w tym procesie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
29-06-2023 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Samochód z Niemiec
Hej, po co masz sprowadzać samochód z Niemiec skoro zadbane auto używane i to z bardzo młodego rocznika bez problemu znajdziesz w Polsce? Volkswagen Financial Services oferuje np. duży wybór, nowoczesnych, zaledwie kilkuletnich modeli Skody, które można sfinansować w ramach leasingu, sam zobacz: https://biznews.com.pl/transport-i-motor...obry-wybor . Na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach możesz wydzierżawić zarówno pojazd miejski, komfortowy, jak i przestronnego SUV-a.

Moje poprzednie tematy:
28-08-2023 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jaki samochód warto kupić ? karumas 10 549 24-04-2024 07:22
Ostatni post: dajuber
  Jak wybrać samochód? Niepokorny 158 135,855 26-03-2024 15:20
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS