Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dietetyk
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Dietetyk
Cześć wszystkim! Jeśli szukacie profesjonalnego wsparcia w zakresie diety i odchudzania, gorąco polecam Polskie Centra Dietetyczne https://projektzdrowie.info . Mają aż 45 gabinetów na terenie całej Polski, a pierwsza konsultacja jest całkowicie bezpłatna! Ich wykształceni dietetycy pomogą Wam ułożyć odpowiedni jadłospis, bez konieczności obowiązkowej suplementacji. Co więcej, prowadzą konsultacje zarówno stacjonarne, jak i online.
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
26-04-2023 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Dietetyk
Należy przestrzegać zdrowej i zrównoważonej diety, aby uzyskać smukłą figurę. Warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą ds. żywienia, takim jak dobry dietetyk gorzów wielkopolskie, aby uzyskać pomoc w osiągnięciu celu.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2023 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dietetyk
Nie jest łatwo znalezc dobrego dietetyka wbrew pozorom... jesli jednak szukacie, to warto wziac pod uwage klinike leczenia otylosci w szpitalu Medicover, tam zajmują sie leczeniem nadwagi, korzystają z róznych metod, wszystko dopasowują indywidualnie

Moje poprzednie tematy:
08-05-2023 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Dietetyk
Szukasz dietetyka w Gorzowie? Nie szukaj dalej niż lokalne usługi dietetyczne. Dietetyk może pomóc w osiągnięciu celów żywieniowych i dietetycznych, a ceny pasują do każdego budżetu. dietetyk gorzów cennik to świetny wybór dla osób chcących wprowadzić zmiany w swojej diecie i stylu życia.

Moje poprzednie tematy:
30-06-2023 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Profesjonalny dietetyk laik66 2 197 06-06-2023 09:48
Ostatni post: lalamido
  Dietetyk w Katowicach czarneszpilki 0 634 20-12-2018 23:23
Ostatni post: czarneszpilki

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS