Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOSMETYKI
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: KOSMETYKI
Ja też w swoim życiu testowałam wiele kosmetyków i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona seria naturalnych produktów od https://soppocosmetics.com/. Byłam zaskoczona informacją że są to Polskie wegańskie kosmetyki których skład to wszystko co firma przez lata nauczyła się wydobywać z dobroci natury ale bez testowania produktów na zwierzętach. Posiadam w swojej kolekcji kilka propozycji i mogę przyznać szczerze że bardzo poprawiła się kondycja mojej cery. Zawsze zakrywałam twarz mocnym makijażem a teraz chętnie eksponuję jej naturalny blask który odzyskała.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2023 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: KOSMETYKI
Myślę, że dobrym wyborem będzie jednak kolagen shot . Ostatnio znajoma poleciła mi tą ofertę i jesli chodzi o kolagen to słyszałam, że wyróżnia się on wysoką skutecznością i bardzo dobrą ceną

Moje poprzednie tematy:
28-03-2023 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: KOSMETYKI
A tutaj https://ziaja.com/c/kremy-do-twarzy-100 mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Znajdziecie tam bowiem różnego rodzaju kremy do twarzy. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytać i wybrać rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do waszych potrzeb oraz możliwości finansowych. Zawsze należy patrzeć na stosunek jakości do ceny. To jest podstawa.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2023 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kosmetyki do włosów karumas 1 153 23-11-2022 10:26
Ostatni post: fatyka
  kosmetyki dla facetów trevis 3 1,219 25-08-2022 19:16
Ostatni post: jjusti18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS