Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coaching online
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Coaching online
Znacie jakąś profesjonalną firmę, która zajmuje się coaching online? Wiecie na kogo warto obecnie się zdecydować? Jak na razie w sieci trafiłem na taką propozycję. Może ktoś z was słyszał coś o nich? Muszę powiedzieć, że mają oni spore doświadczenie w tej branży. Dajcie znać co myślicie o nich, będę wam bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
29-11-2022 02:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Coaching online
Jeśli prowadzicie własny biznes, to moim zdaniem jak najbardziej warto skorzystać z takich usług. Kojarzycie może Panią Iwonę Firmanty? Jest to doświadczony coach, który pomaga osobom i zespołom w osiągnięciu ich celów biznesowych, rozwijaniu umiejętności i zarządzaniu wyzwaniami zawodowymi itp. Dzięki takim spotkaniom możecie rozwinąć swoje kompetencje i umiejętności, zwiększyć efektywność, czy też przyspieszyć rozwój swojej kariery.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2023 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Coaching online
W tym temacie koniecznie zastanówcie się nad kontaktem z https://www.przemyslawolesinski.pl/ Osiąganie sukcesów dzięki współpracy z nim jest o wiele łatwiejsze. To osoba rewelacyjnie zorganizowana i doświadczona która potrafi określić jasno ścieżkę jaką warto podążać w celu osiągnięcia zamierzonego celu. Pomógł już wielu osobom i stale poszerza również własne umiejętności. Zadowolenie podopiecznych i ich sukcesy są dla niego radość która napędza go w podejmowaniu właściwych działań. Kontakt z nim to najlepsza decyzja.

Moje poprzednie tematy:
08-03-2024 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Marketing online biel55 0 52 21-03-2024 19:37
Ostatni post: biel55
  Pożyczka online laik66 3 315 30-10-2023 20:26
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS