Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Autor Wiadomość
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić?
Moim zdaniem należy określić czas jaki spędza przed komputerem, mało tego podzielić go na etap gdzie dziecko korzysta ze swoich ulubionych gier, oraz na etap gdzie uczy się poprzez gry edukacyjne. W naszej placówce nauczyciele posiadają pakiety edukacyjne dla przedszkolaków oraz uczniów podstawówki. Z tego co widziałam na stronie http://www.akademia-umyslu.edu.pl/konspekt-lekcji pakiety Akademia Umysłu są bardzo rozwijające i bardzo pomagają dzieciom w nauce. Sama zamówiłam na tej stronie grę edukacyjną Akademia Umysłu JUNIOR i teraz kiedy córa chce grać na komputerze korzysta również z tego programu. Ne mówiąc już o tym, że pakiet świetnie poprawia pamięć oraz koncentracje, to jeszcze poprzez dodatkowy moduł uczy dziecko języka angielskiego na zasadzie słownika obrazkowego. Moim zdaniem takie rozwiązanie będzie najlepsze.

Moje poprzednie tematy:
01-06-2017 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: dzieci siedzą przed komputerem - jak to zmienić? - Elizabeth88 - 01-06-2017 01:05

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzieci scrappy 201 139,500 29-04-2024 19:16
Ostatni post: patisia78
  Dobra szkoła angielskiego dla dzieci Lukrecja 27 43,291 21-08-2023 16:01
Ostatni post: seba

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS