Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stelaże światłowodowe
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Stelaże światłowodowe
Cześć! Czy ktoś z was zna może jakąś sprawdzoną i profesjonalną firmę, która oferuje stelaże światłowodowe? Zastanawiam się ostatnio nad tym i szukam porządnego sprzętu. Do tej pory w sieci trafiłem na taką firmę https://cabinex.pl/16-stelaze-i-mufy . Myślicie, że warto się na nich zdecydować? Koniecznie dajcie znać, dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
29-08-2022 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Stelaże światłowodowe
nie wiem co to takiego ale wiem że w mojej okolicy najlepszy internet światłowodowy ma inea , w pakiecie można też dostać od nich telewizję HIWAY, a to bardzo wygodna opcja bo płacisz tylko za to co oglądasz

Moje poprzednie tematy:
21-11-2022 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Stelaże światłowodowe
Myśleliście może już o takiej opcji jaką jest internet i tv ? Akurat ja nie tak dawno natrafiłam na tą ofertę i z tego co widziałam to jest ona jednak bardzo korzystna, dodatkowo wybór pakietów jest tutaj naprawdę wielki, więc może sami dobierzecie coś dla siebie odpowiedniego

Moje poprzednie tematy:
19-05-2023 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Stelaże światłowodowe
nie wyobrażam sobie codziennego życia bez dostępu do internetu, tv oglądam rzadziej ale lubię raz na jakiś czas spędzić wieczór oglądając dobry film. jeśli chodzi o dobrego dostawcę usług w Białymstoku to warto poczytać o firmie Elpos http://elpos.net/. Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, pomocna obsługa klienta.

Moje poprzednie tematy:
02-06-2023 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 478
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Stelaże światłowodowe
Nie wiem jak wyglądają takie stelaże i kto je montuje, wiem że takie firmy jak Fiberlink oferują za to internet światłowodowy z prędkością nawet do 940 Mb/s. Taki internet jest dostępny bez limitu danych, bez zrywania połączenia, można wybrać umowę w pakiecie razem z telewizją.

Moje poprzednie tematy:
22-06-2023 01:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS