Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
po ile chodzą wiertła stomatologiczne?
Autor Wiadomość
Meggem
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
po ile chodzą wiertła stomatologiczne?
I od czego w ogóle zależą ich ceny?
Mam na oku kilka sklepów, ale różnice są naprawdę marginalne. I co ciekawe, praktycznie każdy rodzaj wiertła kosztuje tyle samo - od 4,70 do 5 zł za sztukę. Co wydaje się dziwne, przecież różne typy wierteł mają różną budowę...
Ktoś może zdradzić kulisy branży stomatologicznej? Ten przedział 4,7-5 zł za wiertło został wzięty ze strony lubdent.com.pl/sklep-stomatologiczny - ale wkradła mi się mała niedokładność. Po przefiltrowaniu i zakupach na sztuki, wychodzi 3,50 - 30 złotych.

Moje poprzednie tematy:
27-07-2022 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: po ile chodzą wiertła stomatologiczne?
Od przeznaczenia, marki, jakości, tego gdzie kupujesz... Co nie oznacza, że takich wierteł stomatologicznych nie dostaniesz w dobrych cenach. Musisz tylko wiedzieć gdzie szukać. Dlatego rzuć okiem tu https://stripping.pl/ . To sklep z wiertłami do okluzji, produktami do stomatologii i ortodoncji. Wiele markowych produktów, od najlepszych producentów, w bardzo konkurencyjnych cenach.
Moje poprzednie tematy:


22-08-2022 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: po ile chodzą wiertła stomatologiczne?
Jeśli chodzi o wiertła stomatologiczne, to także potrzebny jest do nich odpowiedni płyn dezynfekujący. W sklepie stomatologicznym online https://sklep.gamajp.pl/ znajdziecie takie środki, które wyróżniają się dużą zdolnością czyszczenia.

Moje poprzednie tematy:
09-09-2022 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ile kosztuje wypożyczenie samochodu? tomansa 13 5,560 15-12-2023 09:10
Ostatni post: dajuber
  Kursy stomatologiczne w Katowicach Kefirzasty 1 702 22-05-2022 21:24
Ostatni post: Kotar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS