Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwód?
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Rozwód?
Witam wszystkich zgromadzonych.
Od dłuższego czasu nie układa mi się w małżeństwie i wydaje mi się, że kompletnie nie ma tutaj już szans na ratunek. Nad rozwodem myślę od dawna, ale mamy ślub kościelny… do tej pory nie wierzyłem, że to się uda, ale trafiłem na ofertę https://adwokatkościelny.pl co możecie powiedzieć odnośnie usług tego konkretnego adwokata ślubnego? Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

Moje poprzednie tematy:
02-07-2022 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Rozwód?
Również przechodziłem rozwód i nawet najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Czas, który wtedy miałem był dla mnie okropny, ale na szczęście jestem już dłuższy czas po tym wszystkim i czuje się już lepiej. Dla mnie w rozwodzie pomógł Adwokat Rodzinny Wrocław http://rodzinny-adwokat.pl/

Moje poprzednie tematy:
02-07-2022 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Rozwód?
Myślę, że w takiej sytuacji bardzo dobrze sprawdzi się terapia małżeństw i par. Znajdziesz taką możliwość na stronie https://psycholog-ms.pl/terapia-malzenstw-i-par/ . Polecam zainteresować się taką opcją. To może uratować Wasz związek.

Moje poprzednie tematy:
    10-08-2022 14:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,470
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Rozwód?
    Moim zdaniem rozwód to rozwiązanie ostateczne, czasami konieczne, jednak zdarza się, że popełniamy błędy, które możemy łatwo poprawić. Jeżeli macie problem w Waszym związku i chcecie dowiedzieć się jak odzyskaj byłą dziewczynę , to sprawdzcie sobie artykuł na tej stronie.

    Moje poprzednie tematy:
    03-09-2022 17:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lena007
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,315
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Rozwód?
    Rozwód musi być przemyślany. Jest to poważna decyzja. Takie sprawy w sądzie nie są łatwe. Właśnie dlatego należy przemyśleć czy pozew napiszemy samodzielnie czy udamy się do prawnika. Jeśli jesteście gotowi na to, aby samodzielnie napisać pozew, to tutaj http://ggk-kancelaria.pl/blog/prawo-rodz...-o-rozwod/ warto sobie zerknąć i poczytać. Jest tam sporo cennych informacji na temat złożenia takiego dokumentu w sądzie.

    Moje poprzednie tematy:
    15-01-2023 01:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Rozwód?
    Rozwód to nic przyjemnego, jednakże lepiej przejść przez ten cały proces, żeby później móc się cieszyć świętym spokojem. Jeżeli potrzebujecie wsparcia w tym zakresie, to proponuję zgłosić się do jakiejś sprawdzonej kancelarii. Słyszałam, że tutaj https://zsadwokaci.pl/oferta-dla-klienta...separacja/ możecie liczyć na profesjonalny pozew rozwodowy, więc może warto się z nimi skontaktować w tej sprawie.

    Moje poprzednie tematy:
    24-01-2023 18:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,363
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Rozwód?
    Jeśli potrzebujesz profesjonalne pomocy związanej z tematem rozwodu to jedną z bardzo profesjonalnych kacelarii jest https://adwokatdrejewicz.pl/porady-prawn...lasciwy/./ Pani adwokat posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ustalenie władzy rodzicielskiej, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, a także w sprawach o podział majątku wspólnego oraz ustalenie rozdzielności majątkowej. Pomaga Klientom na każdym etapie postępowania, od konsultacji wstępnych po reprezentację w toku postępowań sądowych oraz egzekucyjnych. Polecam

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2023 11:12 przez dajuber.)
    26-01-2023 11:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Henryk3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 701
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Rozwód?
    Myślę, że warto pomyśleć o uratowaniu związku, pomocna może być terapia małżeńska w Sensusmed Kraków. Wiele par na takie terapie się decyduje i jednak udaje im się uniknąć rozwodu. Rozstać się zawsze zdążycie, więc warto spróbować się pogodzić, z jakiegoś powodu w końcu ten ślub wzięliście.

    Moje poprzednie tematy:
    21-03-2023 13:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Eagle
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 677
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Rozwód?
    Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie psychoterapia dla par. Jeśli w związku istnieje jakiś problem to warto zwrócić się z tym do specjalisty, by uratować związek.
    Moje poprzednie tematy:


    Energooszczędne domy z drewna
    07-04-2023 15:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dzony200
    Member
    ***

    Liczba postów: 215
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Rozwód?
    Mojej znajomej w rozwodzie pomógł adwokat Sławomir Oleksiak. Wygrał sprawę z orzeczeniem o winie, a wiadomo takie sprawy nie są łatwe .

    Moje poprzednie tematy:
    02-05-2023 15:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Rozwód MonikaRab 54 17,946 05-01-2024 10:50
    Ostatni post: dajuber
      Rozwód Trójmiasto alicja930 1 173 27-12-2023 00:26
    Ostatni post: magda676

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS