Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Reklama
Macie jakąś sprawdzoną firmę, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji reklamowych? Chce zrobić taką większa konstrukcję stojącą dla swojej firmy, ewentualnie jak możecie to dajcie znać czy lepiej się zdecydować na swoją konstrukcję zrobioną na zamówienie czy coś takiego lepiej wynająć. Jak macie z tym jakieś doświadczenia, coś tam możecie poradzić, podpowiedzieć to dajcie znać, może jakiś namiar na wykonawców.

Moje poprzednie tematy:
15-06-2022 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Reklama
Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu?

sklep z obuwiem online

Moje poprzednie tematy:
15-06-2022 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Reklama
Jak chcesz przygotować przy drodze reklamę to dobra opcją będą konstrukcje od http://inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe

Moje poprzednie tematy:
20-06-2022 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Reklama
Co do reklamy to może warto wcześniej zrobić analizę konkurencji? Właśnie sporo informacji na ten temat możecie znaleźć w https://www.softikom.pl/biznes/analiza-k...ykorzystac , w ten sposób można naprawdę udoskonalić waszą strategię reklamowa.

Moje poprzednie tematy:
23-06-2022 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Reklama
Dzień dobry. U nas rewelacyjnie się sprawdziły flagi gabinetowe https://magdal.pl/oferta/flagi-reklamowe...abinetowe/ oraz zewnętrzne postawione przed firmą. Z daleka oznajmiają o naszej siedzibie. To dość ciekawa i nowatorska forma reklamy. W USA jest bardzo popularna.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2022 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Reklama
Jak powinna wyglądać dobra reklama firmy? Myślę ,że nie ma co się tutaj zastanawiać. Na początku istnienia każdej firmy najlepiej zacząć od takich rzeczy jak wizytówki i ulotki reklamowe. Później mozna dodać coś bardziej wyszukanego aczkolwiek popularnego - to kalendarze z logo.Przez co najmniej rok będą wisiały u waszych kontrahentów przypominając im o waszym istnieniu.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2022 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Reklama
Myslę, ze bardzo fajnym sposobem na wypromowanie firmy będzie reklamowy kalendarz adwentowy. Zbliża sie grudzień, wiele osób kupuje kalendarze adwentowe. Warto wykorzystać ten czas.

Moje poprzednie tematy:
07-11-2022 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Reklama
Aby reklama w social mediach była skuteczna przyda się pomoc fachowców którzy na co dzień zajmują się takimi sprawami. Wbrew pozorom jest to nie łatwe zadanie które wykonane właściwie może przynieść wiele korzyści. Najlepszym rozwiązaniem jest zaufanie agencji która dzięki swoim działaniom pomoże skutecznie zdobyć rozpoznawalność. Wizerunek mojej firmy zbudowała agencja https://mrpost.pl/agencja-social-media-krakow/. Stworzona przez nich strategia ukierunkowana zgodnie z moimi zaleceniami wyglądała imponująco ale dalsza współpraca okazała się niesamowicie korzystna. Zamienili strategię w działania które przynoszą mi korzyści w dalszym ciągu. Tobie też polecam ten kierunek.

Moje poprzednie tematy:
09-11-2022 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Reklama
Wszystko się zgadza.. Reklama online naprawdę jest ważna i dlatego warto iść w tym kierunku. Jeżeli jest dobra agencja SEM , która umie opracować odpowiednie strategie działań do naszej firmy, na nasze potrzeby - to można osiągnąć dzięki nim naprawdę niezłe efekty.

Moje poprzednie tematy:
10-11-2022 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Reklama
A nie lepiej jest jednak postawić na url building ? Sama nie tak dawno skorzystałam z oferty tej firmy i faktycznie to był doskonały wybór

25-11-2022 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Reklama pawelpruski 28 2,069 05-01-2024 19:32
Ostatni post: barto776
  reklama dla firmy, gdzie sasia 49 16,458 04-09-2023 17:57
Ostatni post: ninjaa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS