Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nieruchomości
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: nieruchomości
Myślę, że ta firma https://www.cn-kaczmarek.pl/ też jest warta rozważenia. Poleciła mi ich koleżanka i muszę przyznać, że był to świetny wybór. Z ich pomocą udało mi się znaleźć dla siebie idealną nieruchomość pod swoją firmę.

Moje poprzednie tematy:
23-08-2022 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: nieruchomości
Z własnego doświadczenia mogę polecić https://hestianieruchomosci.pl. Firma zajmuje się kompleksowo działaniami z zakresu kupna, sprzedaży i wynajmu. Są jednymi z liderów w dziedzinie nieruchomości ponieważ posiadają ogromną wiedzę o lokalnym rynku i kładą duży nacisk na spełnienie oczekiwań postawionych przez klienta. Współpraca z nimi odbywa się na najwyższym poziomie i możesz mieć pewność że powierzona im sprawa zostanie załatwiona szybko i sprawnie.

Moje poprzednie tematy:
06-09-2022 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: nieruchomości
Jeśli chodzi o Mazury, to moim zdaniem warto wziąć pod uwagę mikołajki nieruchomości - piękne apartamenty - można tam kupić w ramach inwestycji Pratum. Sami z mężem zastanawiamy się nad zainwestowaniem naszych oszczędności właśnie w taki apartament Smile

Moje poprzednie tematy:
07-09-2022 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aldonka88
Senior Member
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: nieruchomości
W mojej opinii jeżeli chodzi o sprawdzenie ciekawych ofert inwestycyjnych, jeśli chodzi o mieszkanie, czy również domy z ogrodem to na pewno warto poświęcić więcej uwagi na dewelopera Linea i osiedle Dąbrówka pod Poznaniem. Jednocześnie sprawdzając dostępną ofertę warto na pewno warto także zajrzeć na ich bloga z którego będziecie mogli dowiedzieć się więcej m.in jak powinien wyglądać odbiór mieszkania od dewelopera https://dabrowka.com.pl/Blog/mieszkanie-...nwestycja/ warto się przekonać i co najważniejsze w tym zakresie niczego nie przeoczyć. Pozdrawiam serdecznie!

Moje poprzednie tematy:
09-09-2022 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: nieruchomości
Duży wybór mieszkań masz też na osiedlu Źródlana 31 Residence w Piotrkowie Trybunalskim, zwłaszcza jak nie musisz codziennie dojeżdżać do pracy w Łodzi takie mieszkanie jest idealne

Moje poprzednie tematy:
26-09-2022 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: nieruchomości
Nie od dziś wiadomo, że ziemia rolna jest najbardziej pierwotną formą nieruchomości, z tego względu jest tańsza niż działki budowlane. Polecam
treeneo i agrofortis - sama rozważam skorzystanie z tej oferty.

Moje poprzednie tematy:
27-09-2022 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: nieruchomości
Warto sprawdzić ofertę tego dewelopera z Lublina, obecnie oferuje mieszkania w nowo wybudowanej inwestycji Orion https://orion.lublin.pl Jeśli zależy wam na najlepszej lokalizacji oraz wysokim standardzie to powinniście sprawdzić ich stronę, tam dowiecie się więcej Smile
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
30-09-2022 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: nieruchomości
A co powiecie na temat projektowania ogrodów przez firmę http://www.zielone-studio.pl/projektowan...elegnacja/ bo jak dla mnie te projekty wygladaja swietnie i mysle czy zglosic sie do nich na wiosne 2023 i fajnie zrobic ogrod? Big Grin

Moje poprzednie tematy:
25-10-2022 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: nieruchomości
Jak interesuje was zakup lokalu użytkowego warszawa, to możecie w tym kierunku skontaktować się z firmą LOCO Commercial, ponieważ oni mają ogromną wiedzę bieżącą w tym zakresie i operują wszelkimi ciekawymi propozycjami w tym zakresie. Sama też planuję się do nich zgłosić.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2022 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: nieruchomości
Mam nadzieję że też kiedyś będę mieszkać na swoim, myślę o zakupie mieszkania na osiedlu Strefa Cegielnia w Krakowie bo to bardzo fajna, spokojna okolica, blisko stąd nad zalew Zesławicki no i ceny niewygórowane jak na to miasto

28-10-2022 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biuro nieruchomości Emma 2 226 15-10-2023 14:25
Ostatni post: fatyka
  nieruchomości rzetelna wycena karumas 1 141 02-08-2023 09:27
Ostatni post: Konstancja99

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS