Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KURSY
Autor Wiadomość
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: KURSY
A co powiecie przykładowo na kurs komunikacja interpersonalna i inne podobne szkolenia??? Warto się na nie zapisać? Czy w ogóle kojarzycie firmę Human Skills? Jak oceniacie oferowane przez nich szkolenia? Czy warto byłoby do nich się zapisać?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2022 16:39 przez jjusti18.)
08-12-2022 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: KURSY
JA dzisiaj trafiłam na szkolenia z komunikacji interpersonalnej warszawa i zastanawiam się nad skorzystaniem z tych szkoleń. Przyda się w firmie. Odpowiednia komunikacja jest podstawą.
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
09-12-2022 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,825
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: KURSY
Polecam zerknąć sobie na stronę zawodoze.pl, ponieważ tam w 1,5 roku możecie otrzymać zawód technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Myślę, że jak najbardziej jest to interesująca i jednocześnie bardzo przyszłościowa propozycja. Skorzystajcie i sprawdźcie, czy taki zawód będzie odpowiednią propozycją.

Moje poprzednie tematy:
21-12-2022 03:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: KURSY
Sama od jakiegoś czasu myślę nad tym by zapisać się na jakieś dobre szkolenie. Ogólnie dużo osób polecało mi szkolenie wystąpienia publiczne https://prowadzenislowami.pl/ , więc może wam również spodoba się ta oferta

Moje poprzednie tematy:
12-01-2023 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: KURSY
Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności komunikacyjne, to warto zainteresować się szkoleniem z modelu DiSC na stronie https://www.humanskills.pl/szkolenia_otw...del-disc/. Program szkolenia skupia się na rozwijaniu umiejętności skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi oraz negocjowania warunków. Dzięki szkoleniu nauczysz się radzić sobie w trudnych sytuacjach, a także zwiększysz swoje szanse na osiąganie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Moje poprzednie tematy:
27-03-2023 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
foxi
Senior Member
****

Liczba postów: 350
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: KURSY
Na rynku mamy dostępnych wiele kursów i szkoleń. Dla pracowników z branży instalatorskiej mogę polecić bardzo ciekawe propozycje. Chodzi mi o szkolenia sep kończące się egzaminem i uzyskaniem certyfikatu , uprawnień. W dzisiejszych czasach takie uprawnienia są niezwykle ważne , bo często tylko takie osoby są dopuszczone do niektórych prac.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2023 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: KURSY
Jeśli interesuje nas rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej, warto zainteresować się ofertą Centrum Medycyny Estetycznej, które proponuje ciekawe szkolenia medycyna estetyczna szczecin

Moje poprzednie tematy:
01-04-2023 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: KURSY
Teraz wybór szkoleń jest bardzo rozbudowany, każdy, bez względu na branżę, w której pracuje na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. może ktoś z Was pracuje w branży związanej z obsługą techniczną ? jeśli tak to ciekawy jest taki kurs sep online, by go zrobić nie trzeba jechać nawet do siedziby firmy, wszystko odbywa się przez internet.

Moje poprzednie tematy:
03-04-2023 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: KURSY
Słyszeliście może już o takim rozwiązaniu jak FRIS ? Podobno tutaj szkolenia są jednak bardzo wartościowe, więc może jednak to by był dla was dobry wybór

05-05-2023 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,472
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #20
RE: KURSY
Według mnie warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

woda dla biura Pleszew

Moje poprzednie tematy:
08-05-2023 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kursy daniel4437878 17 912 08-12-2023 10:55
Ostatni post: dajuber
  Bardzo dobre kursy daniel4437878 18 885 24-11-2023 13:48
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS