Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świece ozdobne
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Świece ozdobne
Chcecie zamówić przez internet ozdobne świece od producenta? Zależy wam na szerokim asortymencie? W takim razie koniecznie zajrzyjcie na tą stronę https://www.adpal.pl/swiece-ozdobne/ . Sam miałem okazję skorzystać z ich oferty niedawno i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się. Ich świece prezentują się naprawdę pięknie. Myślę, że lepszej okazji w internecie nie znajdziecie. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
10-03-2022 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 579
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Świece ozdobne
W MadamNatura popatrz. Mają świetną ofertę moim zdaniem. Znajdziesz u nich świece sojowe i świece rzepakowe. Szczególnie na te drugie zwróć uwagę. Zrobione są z naturalnego wosku rzepakowego. Nie uczulają, nie dymią, dobrze się palą i świetnie pachną. Knot wykonany jest z bawełny powleczonej naturalnym woskiem. Świece długo się palą, równomiernie. No i świetnie wyglądają, bo zamknięte są w dekoracyjnych słoiczkach.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2022 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Świece ozdobne
Też mam fioła na punkcie świec w domu Smile Ale ja stawiam nie tylko na to, aby ładnie wyglądały, ale też aby ładnie pachniały. Moim ostatnim odkryciem są świece sojowe od https://notopieknie.com.pl/ Następnym razem zrobię u nich większe zamówienie.

Moje poprzednie tematy:
02-04-2022 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  świece liturgiczne karumas 1 161 17-12-2022 13:23
Ostatni post: ArekW

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS