Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elewacja
Autor Wiadomość
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Elewacja
A zaglądaliście już na stronę sklepu lux-wood.pl ? Jeśli nie, to myślę, że warto. Możecie tam się kompleksowo zaopatrzyć. Mają wiele różnych propozycji. Zamówienia składa się online. Między innymi znajdziecie tam tynki elewacyjne greinplast. Wszystko jest dokładnie opisane, więc można wybrać produkty dopasowane do swoich potrzeb.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2020 23:31 przez kris12.)
02-03-2020 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kazmin55
Member
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Elewacja
Jeśli chodzi o takie usługi jak malowanie natryskowe elewacji to moim zdaniem powinny one być wykonywane przez profesjonalistów. Dzięki temu, że zlecicie wykonanie takiego zadania komuś lub firmie, któa ma w tym doświadczenie, możecie być pewni dobrego i solidnego wykonania oraz zadowalającego was efektu końcowego

Moje poprzednie tematy:
11-03-2020 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kardamonka
Senior Member
****

Liczba postów: 541
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Elewacja
Dobry projekt potrzebny, można też samemu zaprojektować Smile Natomiast tynki, farby, styropian to już trzeba szukać, bo ceny kosmiczne, a różnice w cenach ogromne. My zamawialiśmy gotowy system ociepleń wraz z tynkiem z Kabexu https://www.kabexdocieplenia.eu. Już kilka lat minęło i jesteśmy zadowoleni.

Moje poprzednie tematy:
20-11-2020 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Elewacja
Mi najbardziej podoba się elewacja z kamienia, więc warto się nad tym zastanowić. Na stronie: http://piasmar.com/ jest oferta dobrego producenta piaskowca, który na pewno doskonale sprawdzi się w tej roli jak i w wielu innych. Jego ceny są rozsądne, więc na pewno nie przepłacisz Wink

Moje poprzednie tematy:
23-11-2020 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,472
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #25
RE: Elewacja
Podoba wam się elewacja z cegły? To staje się coraz bardziej popularne. Widziałam na stronie retrocegla.pl ciekawą ofertę na płytki z cegły. Oni mają bogatą ofertę płytek z prawdziwej cegły a także zdarza się że produkują płytki na specjalnie zamówienie. Sprawdźcie na ich stronę. Polecam.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2021 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksy3
Senior Member
****

Liczba postów: 302
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Elewacja
Szukaliście kiedyś ekipy do mycia elewacji w domu czy na biurowcu? Ja ostatnio potrzebowałem sprawnej ekipy, która umyje nasz budynek firmowy. Na szczęście dostałem namiar na świetną ekipę od https://nawysokosci.com.pl co zaowocowało sprawną usługą dzięki której nasz budynek firmy lśni niczym nowy.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2021 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Elewacja
Ostatnio znalazłam bardzo dobrą firmę, która oferuje Dojazd na czyszczenie elewacji . Współpraca z nimi okazała się czystą przyjemnością

Moje poprzednie tematy:
01-11-2021 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Elewacja
Jeżeli będziecie chcieli zrobić na swoim domu bardzo ładnie wyglądającą elewację to najpierw polecam Wam trochę poczytać na ten temat artykułów takich jak http://apasm.pl/jaki-kolor-elewacji-wybr...nspiracje/ oczywiście pod warunkiem jak macie brązowy dach. Dla mnie takie poradniki okazały się bardzo pomocne.

Moje poprzednie tematy:
09-05-2022 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Elewacja
Jak zabierasz się za elewację to na pewno będziesz szukać odpowiednich produktów w postaci gruntów to odwiedź stronę producenta Dulux. UU nich masz najlepsze rozwiązania a oprócz elewacji dostaniesz produkty do malowania w postaci farb i podkładów o bogatej palecie kolorów https://duluxprofessional.pl/kolory-farb...lorow-acc/ Wszystko u nich jest dokładnie przemyślane więc bez problemu dobierzesz kolor jak i odpowiednie produkt.

Moje poprzednie tematy:
09-05-2022 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,226
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Elewacja
Przyznam szczerze, że sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym dostać stalowe elementy elewacji. Kolega odpowiedział mi, że bardzo ciekawą ofertę pod tym względem można znaleźć na stronie ankora.com.pl i chyba się do nich zgłoszę w wolnej chwili. Mam nadzieję, że będą w stanie zaproponować mi jakieś ciekawe rozwiązania

Moje poprzednie tematy:
16-05-2022 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka elewacja najlepsza ? karumas 18 1,530 29-04-2024 07:51
Ostatni post: dajuber
  Problemy z elewacją ? karumas 7 922 26-02-2024 13:16
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS