Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antykoncepcja a tycie
Autor Wiadomość
cukiereczek
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Antykoncepcja a tycie
Czy biorąc tabletki da się nie tyć? Biorę 3 miesiąc i 6 kg na plusie... jak tak dalej pójdzie to będę kwadratowa, koleżanki też przytyły i mówią, że to norma. Nie wiem czy dobrze zrobiłam decydując się na antykoncepcję.

Moje poprzednie tematy:
22-01-2022 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 479
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Antykoncepcja a tycie
Pewnie, że się da. Są już na rynku nowoczesne tabletki które nie wpływają na metabolizm i się od nich naprawdę nie tyje, nie puchnie. Nazywają się drovelis.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2022 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cukiereczek
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Antykoncepcja a tycie
Hmm ale @marcela Ty je bierzesz i naprawdę nie tyjesz? i jak to możliwe, że akurat te nie wpływają na metabolizm? wytłumacz mi proszę, 3 lutego mam wizytę u gin i chcę żeby mi zmienił te moje tabletki

27-01-2022 02:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 479
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Antykoncepcja a tycie
(27-01-2022 02:23)cukiereczek napisał(a):  Hmm ale @marcela Ty je bierzesz i naprawdę nie tyjesz? i jak to możliwe, że akurat te nie wpływają na metabolizm? wytłumacz mi proszę, 3 lutego mam wizytę u gin i chcę żeby mi zmienił te moje tabletki
Tak, ja je biorę od kilku miesięcy już. Nie przytyłam ani grama a nie trzymam nie wiem jakiej diety, jem tak jak jadłam wcześniej. One mają w składzie nowoczesny selektywny estrogen - estetrol i właśnie on nie wykazuje działania na masę ciała, jest też neutralny dla wątroby. Pomaga pozbyć się wody, obrzęków. Ja jestem bardzo zadowolona z tych tabletek.

28-01-2022 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Antykoncepcja a tycie
Sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat antykoncepcji na pewno znajdziecie na tej stronie https://onlinerecepta.pl/product/antykon...ormonalna/ . Można tam również umówić się na wizytę online i oczywiście uzyskać odpowiednią receptę. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że naprawdę warto.

Moje poprzednie tematy:
12-03-2022 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,398
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Antykoncepcja a tycie
W poszukiwaniu informacji o sposobie antykoncepcji awaryjnej jaką jest tabletka dzień po polecam zajrzeć na stronę https://www.mamyrecepte.pl/blog/porady/t...a-dzien-po Poza wartościową wiedzą możesz otrzymać receptę w postaci elektronicznej bez konieczności stania w kolejkach. Wystarczy zalogować się w dowolny sposób z komputera lub innego urządzenia jak telefon. Aby ją otrzymać należy wypełnić ankietę i dokonać opłaty. W kilka chwil jeden z lekarzy wystawi ją dla Ciebie.

Moje poprzednie tematy:
21-06-2023 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Antykoncepcja - recepty przez internet kardamonka 1 185 17-07-2023 10:48
Ostatni post: lalamido
  Antykoncepcja Kraków elacara 6 2,444 18-10-2021 20:12
Ostatni post: Iryss

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS