Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Antykoncepcja a tycie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy biorąc tabletki da się nie tyć? Biorę 3 miesiąc i 6 kg na plusie... jak tak dalej pójdzie to będę kwadratowa, koleżanki też przytyły i mówią, że to norma. Nie wiem czy dobrze zrobiłam decydując się na antykoncepcję.
Pewnie, że się da. Są już na rynku nowoczesne tabletki które nie wpływają na metabolizm i się od nich naprawdę nie tyje, nie puchnie. Nazywają się drovelis.
Hmm ale @marcela Ty je bierzesz i naprawdę nie tyjesz? i jak to możliwe, że akurat te nie wpływają na metabolizm? wytłumacz mi proszę, 3 lutego mam wizytę u gin i chcę żeby mi zmienił te moje tabletki
(27-01-2022 02:23)cukiereczek napisał(a): [ -> ]Hmm ale @marcela Ty je bierzesz i naprawdę nie tyjesz? i jak to możliwe, że akurat te nie wpływają na metabolizm? wytłumacz mi proszę, 3 lutego mam wizytę u gin i chcę żeby mi zmienił te moje tabletki
Tak, ja je biorę od kilku miesięcy już. Nie przytyłam ani grama a nie trzymam nie wiem jakiej diety, jem tak jak jadłam wcześniej. One mają w składzie nowoczesny selektywny estrogen - estetrol i właśnie on nie wykazuje działania na masę ciała, jest też neutralny dla wątroby. Pomaga pozbyć się wody, obrzęków. Ja jestem bardzo zadowolona z tych tabletek.
Sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat antykoncepcji na pewno znajdziecie na tej stronie https://onlinerecepta.pl/product/antykon...ormonalna/ . Można tam również umówić się na wizytę online i oczywiście uzyskać odpowiednią receptę. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że naprawdę warto.
W poszukiwaniu informacji o sposobie antykoncepcji awaryjnej jaką jest tabletka dzień po polecam zajrzeć na stronę https://www.mamyrecepte.pl/blog/porady/t...a-dzien-po Poza wartościową wiedzą możesz otrzymać receptę w postaci elektronicznej bez konieczności stania w kolejkach. Wystarczy zalogować się w dowolny sposób z komputera lub innego urządzenia jak telefon. Aby ją otrzymać należy wypełnić ankietę i dokonać opłaty. W kilka chwil jeden z lekarzy wystawi ją dla Ciebie.
Przekierowanie