Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przepowiednie
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
przepowiednie
Nie wiem czy znacie dobrych jasnowidzów i czy korzystacie z ich usług? Ja właśnie trafiłam na taką stronę tu https://jasnowidz.net/ Jasnowidz z 30 letnim doświadczeniem który właśnie debiutuje w internecie. Do tej pory pracował face to face z ludźmi min w Polsce, Niemczech, a nawet w USA.

Moje poprzednie tematy:
08-01-2022 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paweł95
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: przepowiednie
Hmmm jestem ciekawy jak wygląda taka wizyta u jasnowidza. Nie wiem w sumie czy zdecydowałbym się na taką wizytę. Jak macie jakieś doświadczenie w temacie to piszcie? Słyszałem o tym Magu Magnusie, ma dobre opinie.

Moje poprzednie tematy:
14-05-2022 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luca185
Member
***

Liczba postów: 193
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: przepowiednie
(14-05-2022 18:11)Paweł95 napisał(a):  Hmmm jestem ciekawy jak wygląda taka wizyta u jasnowidza. Nie wiem w sumie czy zdecydowałbym się na taką wizytę. Jak macie jakieś doświadczenie w temacie to piszcie? Słyszałem o tym Magu Magnusie, ma dobre opinie.

On ma duże doświadczenie w branży, więc takiemu specjaliście na pewno warto zaufać. Chociaż ja nie do końca wierze w takie rzeczy to jednak można się przecież zasugerować, zawsze to jakieś wsparcie.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2022 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia55
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: przepowiednie
Trzeba mieć sporo dystansu do siebie i do tego, co się usłyszy, ale generalnie można się umówić na takie spotkanie, chociażby z ciekawości.

Moje poprzednie tematy:
27-05-2022 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS