Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble na wymiar
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Meble na wymiar
Możecie mi ewentualnie polecić jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem kuchni i wiadomo, że to funkcjonuje na wysokim poziomie? Głównie zależy mi tutaj na takiej opcji, żeby mieć meble wykonane pod wymiar pod te moje pomieszczenia, które mam kuchni, więc jeśli ewentualnie coś możecie polecić pod takim kątem to dajcie znać jak to dokładnie wygląda.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2021 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eagle
Senior Member
****

Liczba postów: 677
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Meble na wymiar
Istnieje wiele firm które parają się takimi rzeczami, ale nie jestem pewny jak wygląda sprawa z kosztami. Może warto poszukać po internecie, bo taka sofa też występuje w różnych kształtach i rozmiarach. Meble do kuchni też tak pewnie wyglądają.
Moje poprzednie tematy:


Energooszczędne domy z drewna
22-12-2021 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,516
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Meble na wymiar
U mnie przy remoncie kuchni działała firma http://kuchniesolarz.pl/ i jeśli chodzi o wykonanie to jestem bardzo zadowolony. Kuchnia ładnie się prezentuje, widać spore doświadczenie po ich stronie. Poza tym sam pomysł na aranżacje przez nich przygotowany także na duży plus więc wydaje mi się, że oferta, na którą faktycznie warto zwracać uwagę.

Moje poprzednie tematy:
27-12-2021 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Meble na wymiar
Widzę, że jesteś zdecydowany na meble robione na zamówienie. To dobra decyzja! Ja się wahałem, ale żona mnie namówiła. Nasza kuchnia jest rewelacyjna. Przyjemnie jest w niej gotować. Firma Degosh https://degosh.pl/meble-na-wymiar/ robiła nam kuchnie na wymiar poznań - tutaj mają swoją siedzibę. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim słuchanie tego, czego chce klient.

Moje poprzednie tematy:
27-12-2021 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Meble na wymiar
jak szukacie mebli robionych na wymiar ale takich konkretnych w stylu industrialnym czy skandynawskim ( tj połączenie drewna z białym czy czarnym metalem) to koniecznie zerknijcie sobie na ofertę polskiego producenta George Azzar https://georgeazzar.pl/. Rozbudowana oferta, realizacja zamówień indywidualnych, atrakcyjne ceny a do tego długa gwarancja na produkty ( aż 100 lat).

Moje poprzednie tematy:
11-01-2022 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Meble na wymiar
Od jakiegoś czasu wydaje mi się, że lepiej jest kupować meble na wymiar. Jeśli chodzi o tego typu oferty jak https://cubicconcept.pl/meble-na-wymiar wydają się być bardzo atrakcyjne w stosunku ceny do jakości. Co możecie powiedzieć na ten temat?

Moje poprzednie tematy:
04-08-2022 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Meble na wymiar
A co powiecie na porządne systemy szuflad blum tandembox ? U nas sprawdziły się naprawdę super. Ogólnie tutaj wybór jest duży także z łatwością znajdziecie coś dla siebie

Moje poprzednie tematy:
17-08-2022 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Meble na wymiar
Nie zawsze te na wymiar sie oplacaja. Warto porownac rozne miejsca, bo np salon meblowy łódź ma kolekcje roznych producentow i dosc sprawnie realizuja zamowienia

Moje poprzednie tematy:
23-08-2022 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #9
RE: Meble na wymiar
Jak często korzystacie z możliwości robienia zakupów w sklepach internetowych? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem mebli do Waszego biura, domu, warsztatu lub innego budynku użyteczności publicznej, to co powiecie na ofertę sklepu https://www.pekro.pl/ ?

Moje poprzednie tematy:
24-08-2022 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Meble na wymiar
Jak wiadomo, aby wyposażyć odpowiednio biuro, nie zamówimy tylko samych biurek, potrzeba nam jeszcze znacznie więcej. Dlatego w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem są meble kontraktowe ,które zostaną wykonane solidnie. Ponieważ na pewno przy wykonywaniu takich mebli zwracana jest uwaga na jakość ich wykonania.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2022 01:53 przez jjusti18.)
29-08-2022 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Meble pawelpruski 10 1,366 08-04-2024 19:14
Ostatni post: dajuber
  Meble przez internet niemenka 254 163,645 10-01-2024 12:52
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS