Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa
Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
13-12-2021 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa
Ja korzystałam z powodu zerowego libido. Mąż już miał dość takiego życia, każdy stosunek dla mnie był jak za karę. Sam mnie zapisał do seksuologa. Okazało się, że winna była źle dobrana antykoncepcja. Poszłam do ginekologa potem i po dokładnym wywiadzie zmienił mi tabletki na Drovelis. Powoli zaczęła mi ochota na seks wracać. Ja przestałam puchnąć, poczułam się w sypialni pewniej, w pełni bezpiecznie. I tak jest do teraz.

Moje poprzednie tematy:
29-12-2021 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 348
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa
W przypadku PanMedic możesz liczyć na świetnych medycznych fachowców. Doskonale przygotowana klinika z lekarzami, którzy starają się indywidualnie do każdego podchodzić. Jak chodzi o seksuologów to maja bogatą bazę lekarzy. Z mojej strony polecam doktora Lenartowicza, jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego. Mimo, zę trudno było mi mówić o moich seksualnych problemach to jakoś udało się przed nim otworzyć.

Moje poprzednie tematy:
03-01-2022 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak dieta bogata w kolagen może poprawić Twoją skórę? daniel4437878 3 178 17-04-2024 09:32
Ostatni post: barto776
  Czy ktoś z was korzystał z usług barbera w Bydgoszczy miki789 1 115 04-03-2024 16:17
Ostatni post: pawelpruski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS