Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne
Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne (http://www.5teens.pl)
+-- Dział: Nasze sprawy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Mężczyźni (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa (/showthread.php?tid=38773)



Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - pawelpruski - 13-12-2021 16:55

Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.


RE: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - marcela - 29-12-2021 00:20

Ja korzystałam z powodu zerowego libido. Mąż już miał dość takiego życia, każdy stosunek dla mnie był jak za karę. Sam mnie zapisał do seksuologa. Okazało się, że winna była źle dobrana antykoncepcja. Poszłam do ginekologa potem i po dokładnym wywiadzie zmienił mi tabletki na Drovelis. Powoli zaczęła mi ochota na seks wracać. Ja przestałam puchnąć, poczułam się w sypialni pewniej, w pełni bezpiecznie. I tak jest do teraz.


RE: Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa - miki789 - 03-01-2022 11:01

W przypadku PanMedic możesz liczyć na świetnych medycznych fachowców. Doskonale przygotowana klinika z lekarzami, którzy starają się indywidualnie do każdego podchodzić. Jak chodzi o seksuologów to maja bogatą bazę lekarzy. Z mojej strony polecam doktora Lenartowicza, jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego. Mimo, zę trudno było mi mówić o moich seksualnych problemach to jakoś udało się przed nim otworzyć.