Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana okien
Autor Wiadomość
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wymiana okien
Czy do tej pory miałaś okna drewniane? Jeśli tak, to dobrze, że zdecydowałaś się na ich wymianę - okna PCV są świetnym wyborem! Są bardzo szczelne, dzięki czemu z domu nie ubywa ciepło, które w przypadku okien drewnianych wydostaje się przez szczeliny.

Moje poprzednie tematy:
04-12-2017 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wotciarz
Senior Member
****

Liczba postów: 339
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Wymiana okien
Zgadzam się, okna z PCV to najlepszy wybór. Sa tanie i szczelne - a to w sumie jest najważniejsze. Ja mam u siebie okna od Ekoplastu http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/o...-v-perfect . Zdecydowałem się na okna wykonane w technologii v-perfect bo są bardzo estetyczne i lepiej zrobione. Profile są wykonane tak, że wyglądają jak drewniane. Na pierwszy rzut oka ciężko się zorientowac, że to plastik

Moje poprzednie tematy:
06-12-2017 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #13
RE: Wymiana okien
A sprawdzaliście już okna z Opola, które oferuje Kapica? Jeśli decydujemy się na tak poważny remont, to naprawdę warto wybrać dobrze. Solidne rozwiązania może są trochę droższe, ale mamy pewność, że nic nas nie zaskoczy. Tutaj http://www.kapica.pl/ jest oferta wspomnianej marki.

Moje poprzednie tematy:
11-12-2017 05:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Wymiana okien
Jesteście pewni, że chcecie wymieniać okna? Może wystarczy poddać renowacji obecne? Czasem wystarczy wymiana uszczelek w oknach i okna sa jak nowe. Ja swoje uszczelniałam przed zimą. Poza tym panowie z serwisu wyregulowali okna na zawiasach dzięki czemu zrobiły sie jeszcze bardzo ej szczelne. Zanim zdecydujecie się na tak duży zakup sprawdźcie czy nie lepiej będzie zdecydować się na naprawę.

Moje poprzednie tematy:
16-07-2018 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Wymiana okien
Ja właśnie zastanawiam się nad wymianą okien na okna dymowe w swojej firmie. Widziałam, że okna dymowe od tego producenta http://warlux.pl/produkty/fasadowe-okna-...ace-nshev/ są bardzo dobre i polecane właśnie na większe budynki. Moim zdaniem jest to też podstawowa ochrona jeśli chodzi o działania przeciwpożarowe i ewakuacyjne.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2018 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymiana akumulatora laik66 2 242 29-04-2023 10:32
Ostatni post: scyzoryk22
  producent okien aluminiowych karumas 0 114 25-12-2022 17:29
Ostatni post: karumas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS