Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Kancelaria
Czy polecacie kogoś do spraw rozwodowych w Gdańsku albo w okolicach. Zależy mi na prawniku, który się w tym temacie specjalizuje i faktycznie będzie można liczyć na jego obsługę, że będzie świadczona na wysokim poziomie i faktycznie orzeczenie sądu będzie zgodne z moimi oczekiwaniami. Jak możecie coś polecić to dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2021 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kancelaria
Jeśli jest jakiś problem z emeryturami marynarskimi, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://www.kancelaria-gdynia.eu/emerytu...rskie.html . Macie tam bowiem namiar na specjalistę w tej dziedzinie. Potrafi pomoc i to jest niezwykle ważne. Trzeba bowiem zawsze stawiać na sprawdzone i profesjonalne rozwiązania.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2021 01:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kancelaria
Oczywiście lepiej się nie rozwodzić, nic to przyjemnego i w końcu nikt kto bierze ślub nie planuje tego. Ale jak wiadomo, życie wszystko weryfikuje i jeśli do rozwodu dochodzi to lepiej zdecydowanie z adwokatem. Pomoc prawna jest nieoceniona, możecie się zgłosić do adwokata Łukasza Węgłowskiego. Co prawda ma kancelarię w Szczecinie, ale na Pomorzu też udziela pomocy i prowadzi różne sprawy. Jest świetny.

Moje poprzednie tematy:
27-12-2021 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kancelaria
Zanim wybierzecie się do danej kancelarii, warto troszkę poczytać sobie nawet w sieci na temat poszczególnego problemu. A wierzcie mi, tutaj można znaleźć sporo cennych informacji. Chociażby tutaj https://capitallegal.pl/odpowiedzialnosc...lki-z-o-o/ możecie dowiedzieć się - kto odpowiedzialny jest za długi spółki.

Moje poprzednie tematy:
30-12-2021 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
endriu15
Member
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kancelaria
Jeśli szukasz kancelarii, to z całą pewnością trzeba wybrać kancelarię, która cieszy się dobrą opinią, jest skuteczna i specjalizuje się w tym zakresie, w którym chcemy. Wystarczy przeglądnąć ofertę jak np. http://www.kancelariamm.pl/ i w ofercie będą wszystkie interesujące informacje.

Moje poprzednie tematy:
    30-12-2021 22:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    wigzi
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,036
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Kancelaria
    Jedną z lepszych opinii w Warszawie ma kancelaria https://www.kancelariasledcza.pl/ i myślę, że warto wciąć ją pod uwagę. Akurat dla mnie bardzo pomogli, a dowiedziałem się o nich od znajomego.

    Moje poprzednie tematy:
    12-09-2022 12:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karinos83
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 579
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Kancelaria
    Każda firma powinna mieć na oku sprawdzonych prawników. Słyszałam, że ta kancelaria prawna ma doświadczenie https://jdp-law.pl/o-kancelarii/ . Pomagają formom z takich dziedzin jak transport, usługi, budownictwo, handel czy nowe technologie. Istnieją już ponad 15 lat i mają wiele sukcesów na koncie. Wygrali ponad 200 spraw, co świadczy o tym, że są skuteczni, więc warto się z nimi skontaktować.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2022 20:22 przez karinos83.)
    17-10-2022 20:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Kancelaria
    Co powiecie mi na temat tego do jakiej kancelarii warto się zgłosić, żeby wyjść z pętli kredytowej? Potrzebuje trochę informacji na ten temat i tutaj wod.com.pl coś tam poczytałem, jednak przed wyborem jakiejkolwiek kancelarii liczę na wasze porady i wskazówki.

    Moje poprzednie tematy:
    22-10-2022 18:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Ernest
    Member
    ***

    Liczba postów: 106
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Kancelaria
    Mi przy sprawie rozwodowej bardzo pomogła pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Specjalizuje sie w prawie rodzinnym (separacja, rozwód, opieka nad dziećmi, podział majątku, alimenty). Bardzo konkretna ale także empatyczna. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i z zaangażowaniem. Udziela porad prawnych, sporządza pisma, reprezentuje klienta w sądach wszystkich instancji.

    Moje poprzednie tematy:
    14-11-2022 11:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Aligru
    Member
    ***

    Liczba postów: 219
    Dołączył: Sep 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Kancelaria
    Kancelaria prawna Wrocław - tutaj masz namiar na sprawdzonych specjalistów. Na pewno dadzą radę. Spróbuj podziałać, myślę, że się nie zawiedziesz.

    Moje poprzednie tematy:
    28-11-2022 19:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Kancelaria komornicza Bizon 5 496 13-11-2023 14:40
    Ostatni post: kajteeek
      kancelaria poszukiwana wyczerpana 4 1,392 13-10-2023 20:49
    Ostatni post: jjusti18

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS