Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekoracje wnętrz
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Dekoracje wnętrz
Mnie akurat najbardziej spodobała się kolekcja światowego malarstwa . Jest naprawdę fantastyczna!

Moje poprzednie tematy:
02-07-2022 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Dekoracje wnętrz
Gdybyście szukali nietuzinkowej dekoracji wnętrz to myślę, że powinna zainteresować was oferta obrazów akrylowych . Sama myślę o zakupie takiego obrazu, jednak sztuka ma coś w sobie co jest nie do podrobienia

Moje poprzednie tematy:
11-07-2022 02:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
benecka
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Dekoracje wnętrz
Lamele ścienne w salonie to hit kilku ostatnich sezonów. Aranżacja salonu, w której wykorzystuje się lamele drewniane, cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród miłośników stylowych wnętrz. Nawet tutaj https://ladnydom.pl/lamele-hit-dekoracji...ch-sezonow o tym pisali.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2022 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gorskakozica
Member
***

Liczba postów: 210
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Dekoracje wnętrz
najwazniejsza mysle dekoracja w pomieszczeniu jest oswietlenie czy to lampka sufit czy kinkiet. ja polecam z tej strony https://oswietlenie-sklep.pl/lena-lighting-m-20.html kupilismy kilka i nie wiem ktora ladniejsza Big Grin

Moje poprzednie tematy:
03-08-2022 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Dekoracje wnętrz
Ja właśnie przeglądam sobie dzieła sztuki renesansu, reprodukcje oczywiście. Mam salon urządzony w stylu, do którego myślę, że takie obrazy pasowałby idealnie. Tyle jest jednak dzieł, że ciężko się zdecydować na konkretne. A Wy jakie obrazy macie w swoich wnętrzach?

Moje poprzednie tematy:
03-08-2022 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Dekoracje wnętrz
(11-07-2022 02:27)biddu napisał(a):  Gdybyście szukali nietuzinkowej dekoracji wnętrz to myślę, że powinna zainteresować oferta obrazów akrylowych. Sama myślę o zakupie takiego obrazu, jednak sztuka ma coś w sobie co jest nie do podrobienia

Również lubię obrazy, a najbardziej interesuje mnie chińska sztuka - jest unikatowa, nigdzie indziej takich przedmiotów nie można znaleźć. A jak to wygląda w waszym przypadku, także stawiacie na sztukę?

Moje poprzednie tematy:
02-09-2022 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,226
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Dekoracje wnętrz
Moim zdaniem, warto również przejrzeć sobie różne blogi w sieci, ponieważ można na nich znaleźć naprawdę wiele ciekawych i inspirujących rozwiązań w zakresie urządzania wnętrz. Ja od siebie polecam wam w wolnej chwili zerknąć na stronę tego bloga http://kapitalnydom.pl a na pewno nie będziecie rozczarowani informacjami tam zawartymi.

Moje poprzednie tematy:
13-09-2022 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,394
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Dekoracje wnętrz
W temacie dodatków fajnym elementem jest tapeta. Bardzo bogaty asortyment różnorodnych wzorów o szerokiej gamie kolorystycznej znajdziecie na stronie https://myecowalls.com/. Wszystkie wykonane przez nich produkty posiadają wysoką jakość potwierdzoną certyfikatem i zostaną wykonane zgodnie z waszymi wymaganiami.

Moje poprzednie tematy:
15-09-2022 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,472
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #19
RE: Dekoracje wnętrz
Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy. Jakie macie zdanie na temat wykorzystania fototapety podczas aranżacji wnętrz i dlaczego? Polecam Wam wszystkim sprawdzić porady na stronie - https://www.fotoobrazynaplotnie.pl .

Moje poprzednie tematy:
28-09-2022 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
romb
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Dekoracje wnętrz
Ważnym elementem wystroju są też firany i zasłony. Ja swoje kupiłem tu studiorolety.pl

Moje poprzednie tematy:
28-09-2022 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dodatki do wnętrz karumas 13 624 05-02-2024 17:49
Ostatni post: dajuber
Tongue projektowanie wnętrz karumas 5 533 22-09-2022 14:35
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS