Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
remont dachu
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
remont dachu
Przy remoncie dachu warto sprawdzić jaki jest stan więźby dachowej. Kiedyś wiązary były wykonywane w zupełnie innej technologii więc przez lata mogą ulec osłabieniu czy nawet zniszczeniu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę więźby polecam wybrać wiązary w technologii płytek kolczastych https://wpwinvest.pl/realizacje/konstruk...dachowa,24 ​. To nowoczesne wiązary, które nie wymagają podpór ani słupów, dzięki czemu można na nie kłaść każdy rodzaj pokrycia dachowego. Ich koszt jest też sporo niższy niż tradycyjnej więźby.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2021 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: remont dachu
Jeśli interesowałyby Was wysokiej jakości pokrycia dachowe poznań ma taką firmę Kenger, która takie właśnie pokrycia oferuje. Do wyboru są tam produkty takich producentów jak na przykład Roben, Creaton, Bratex, BMI Braas i wiele innych Wink Tak więc jeśli poszukujecie takiego właśnie asortymentu, to polecam tam zajrzeć Wink

Moje poprzednie tematy:
18-05-2021 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pola
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: remont dachu
Faktycznie, zrobienie konstrukcji dachu z prefabrykatów jest najwygodniejszym i najszybszym rozwiązaniem. Firma Binder Projekt - http://www.wiazarydachowe.pl wykonuje tego typu konstrukcję, a przed podpisaniem umowy, możecie poprosić o bezpłatną wycenę całej inwestycji. Firma ma długoletnie doświadczenie w budowie różnego typu konstrukcji, pracują tam doświadczeni projektanci i montażyści dachów.

Moje poprzednie tematy:
29-03-2022 07:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: remont dachu
Jeżeli chodzi o wykonanie dachu lub jego remont to polecam ofertę firmy https://dachistrych.pl/ Dzięki nim nie tylko masz możliwość zakupu materiałów do budowy dachu ale także możesz im zlecić takie zadania. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań i wywiążą się wzorowo z zadań.

Moje poprzednie tematy:
03-04-2022 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: remont dachu
mój mąż sporo na budowie robi sam, dach ze szwagrem również, korzystali m in z oferty http://colorex.pl/ do proszkowego malowania stali do parapetów, czy do ogrodzenia. Wiadomo że taka budowa trwa znacznie dłużej, ale na dłuższą metę jest tańsza.

Moje poprzednie tematy:
05-04-2022 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: remont dachu
Od czasu do czasu trzeba przeprowadzać renowacje dachu, niezależnie od tego, z czego został on wykonany. Jeżeli to dach z papy, warto się zastanowić, czy opłaca się renowacja miejscowa, czy trzeba byłoby wykonać ją w całości. Kliknij i sprawdź jak to wygląda okiem fachowców i jakie kroki powinno się wówczas podjąć, by renowacja dachu przebiegła jak najlepiej.

Moje poprzednie tematy:
    21-09-2023 09:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Pokrycie dachu Emma 6 241 26-04-2024 12:18
    Ostatni post: dajuber
      remont łazienki maminka 116 28,582 28-02-2024 12:53
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS