Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,450
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: Mieszkanie
Osobiście polecam skorzystać w tym temacie z usług https://www.inspekcjadomu.pl/oferta/bada...nan-cena/. Zajmują się oni fachowo kontrolą techniczną nieruchomości która może ustrzec cię przed nietrafionym zakupem. Czynności takie jak sprawdzenie szczelności instalacji i wykluczenie możliwych wycieków, kontrola instalacji elektrycznej czy badanie termowizyjne wykonują przy użyciu specjalistycznych sprzętów a w połączeniu z posiadana wiedzą i doświadczeniem przekażą Ci rzetelny raport który ukaże wszystkie ukryte pułapki lub potwierdzi dobry stan nieruchomości.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2023 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,233
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: Mieszkanie
Ostatnio zastanawiałam się jakie są zalety szklanej zabudowy balkonowej. Koleżanka doradziła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie artykuły na stronie https://lumon.com/pl/klient/projektowani...alkonowej. Dowiedziałam się stamtąd sporo przydatnych rzeczy i teraz już przynajmniej wiem na czym stoję. Zerknijcie tam, jeżeli również macie takie dylematy.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2023 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,829
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: Mieszkanie
W kwestii nieruchomości warto wspomnieć o zarządcach, od których to często zależy, jak wydawane są pieniądze wspólnoty i czy nieruchomość zostanie zachowana w dobrym stanie. Warto więc wybrać firmę z doświadczeniem, która wie, które z wydatków są najważniejsze. Spore doświadczenie w administracji nieruchomościami posiada http://www.per-modum.pl/ - to firma z Warszawy ciesząca się naprawdę dobrymi opiniami.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2023 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: Mieszkanie
Zobacz sobie ten artykuł https://polskiebudowlane.pl/portal/dosko...ym-polega/ Uwazam, ze każdy kto planuje wynajem mieszkań lokali lub biuro powinien się z nim zapoznać. Pomoc facility managera jest niezwykle pomocna w dzisiejszych czasach. ludzie poszukując lokali na wynajem oczekują wysokiego standardu. Warto im go zapewnic.

Moje poprzednie tematy:
01-02-2023 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,073
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: Mieszkanie
Mam w planach zakup mieszkania ale postanowiłam poszukać nieco tańszej lokalizacji blisko Katowic i okazuje się że w samym centrum Chorzowa można już kupić atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Panorama Reden

Moje poprzednie tematy:
27-03-2023 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: Mieszkanie
Na śląsku bardzo atrakcyjną ofertę ma ten deweloper https://www.osiedla-sogo.pl/smolec - można na tej stronie z nią się zapoznać. Generalnie do wyboru są albo mieszkania w zabudowie dwurodzinnej z ogrodem i bezczynszowe albo domy szeregowe. Piękna okolica

Moje poprzednie tematy:
30-03-2023 01:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,450
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: Mieszkanie
Przy wyborze odpowiedniego stołu bardzo fajną wskazówką jest ranking stołów do salonu jaki przygotowała firma Świat Mebli. Przygotowali go w oparciu o własne doświadczenie w branży i ogromną wiedzę. W ofercie jaką posiadają znajdziesz stoły rozkładane, stoły drewniane w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Dużym plusem jest fakt że w ich sklepie możesz skorzystać z promocyjnych rat.

05-04-2023 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: Mieszkanie
spadkobierca korzysta z mieszkania Taka sytuacja wymaga współpracy i zrozumienia ze strony pozostałych spadkobierców. Dłuższy czas przebywania w nieruchomości może wymagać podjęcia wspólnych decyzji dotyczących dalszego zarządzania nieruchomością oraz określenia warunków korzystania z niej przez poszczególnych spadkobierców. Warto prowadzić regularne rozmowy i działać w duchu wzajemnego poszanowania i współpracy.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2023 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
albatros
Senior Member
****

Liczba postów: 369
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: Mieszkanie
Jeśli masz wątpliwości co do prawa do sprzedaż mieszkania z darowizny skonsultuj się z urzędem skarbowym w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Moje poprzednie tematy:
04-08-2023 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: Mieszkanie
Od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na stoły warsztatowe . Co o tym sądzicie w ogóle?
Moje poprzednie tematy:


adwokat Wrocław rozwód
06-08-2023 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszkanie - gdzie ubezpieczyć ? Basia 13 8,424 30-04-2024 12:48
Ostatni post: maminka
  Mieszkanie typu studio ArekW 9 1,972 30-10-2023 22:58
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS