Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moskitiery okienne
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Moskitiery okienne
Cześć! Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się w dobrej cenie kupić moskitiery okienne? Do tej pory w internecie trafiłem na tą ofertę https://rolety-krakow.pl/produkty/moskitiery/ . Myślicie, że warto coś tutaj zamówić? Z tego co widzę to mają oni wysokiej jakości produkty. Może ktoś z was korzystał już z ich usług? Koniecznie dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
27-01-2021 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Moskitiery okienne
Myślę, że w wielu sklepach z moskitierami można znaleźć też akcesoria do rolet bo przeglądałem ten link o którym wspominasz i nawet tutaj takie akcesoria można kupić. U mnie z roletami najgorzej te sznurki do regulacji sie zrywaly bo mam małe dzieci i czesto lapia za to i sie zrywa Big Grin

Moje poprzednie tematy:
01-09-2021 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Moskitiery okienne
Na pewno na tę stronę https://studiodomu.pl/jak-samodzielnie-z...o-i-taras/ warto sobie na spokojnie zerknąć. Jest tam bowiem wiele praktycznych wskazówek, jeśli chodzi o samodzielnie robienie moskitiery. Myślę, że takie informacje mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne.

Moje poprzednie tematy:
08-10-2021 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS