Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Warszawy
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Warszawy
Jeśli macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie ewentualnie z usług fryzjera można skorzystać w Warszawie czy gdzieś w okolicach to dajce znać. Potrzebuje miejsca, gdzie będę się mogła wybrać na czesanie przed weselem koleżanki, do tej pory zawsze w swojej macierzystej okolicy chodziłam do fryzjerki i tutaj właściwie w ciemno muszę wybierać. Jeśli ewentualnie będzie można w danym salonie zrobić paznokcie to też byłoby super.

Moje poprzednie tematy:
29-09-2021 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Warszawy
U mnie nie tak dawno nastąpiła zmiana fryzjera dlatego że przeniosłam się z prawej strony Wisły na Wolę i tak mnie koleżanka namówiła na wizytę w salonie Nika w Ożarowie i tak zostałam. Świetnie zorganizowane miejsce, gdzie osoby pracujące dbają o to, by każdy się tam dobrze czuł i otrzymał usługę, która będzie faktycznie na wysokim poziomie realizowana. Jak dla mnie zdecydowanie na plus pod tym kątem.

Moje poprzednie tematy:
04-10-2021 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Warszawy
Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://www.facebook.com/secretbydamianpajak/ . Jest to najlepszy salon fryzjerski, praca jest wykonywana na prestiżowych kosmetykach. Jestem bardzo zadowolona z wyboru salonu, ponieważ moje włosy w końcu prezentują się przepięknie. Dodatkowo można tutaj na spokojnie wypić sobie kawę i odpocząć.

Moje poprzednie tematy:
15-10-2021 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Warszawy
Wiecie, w sumie to samodzielnie też możecie odmienić całkowicie swoje włosy... Możecie chociażby tutaj https://remy-hair.pl zamówić sobie dopinki naturalnych włosów i z nimi nieco poszaleć. Zobaczycie jaki boski będzie efekty Smile.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2021 01:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 579
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jaki salon fryzjerski polecacie w okolicach Warszawy
Wybór salony fryzjerskiego wcale nie jest taki łatwy, a jakby nie było od tego zależy w dużej mierze nasz wygląd. Dlatego sama zawsze wybieram sprawdzone miejsca. Niedawno polecono mi salon fryzjerski Między grzebieniem a nożyczkami - https://miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami.pl/ na warszawskim Żoliborzu (ul. Elbląska 37). Dużym plusem jest to, że na stronie internetowej salonu można sprawdzić przykładowe stylizacje. Dzięki temu już tak można się dowiedzieć w jakim stylu i jaką techniką posługują się tamtejsi fryzjerzy i czy swoją estetyką trafiają w nasz gust.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2023 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dobry salon fryzjerski w Bydgoszczy pawelpruski 1 73 18-04-2024 08:49
Ostatni post: miki789
  Depilacja brazylijska Warszawa- kogo polecacie ? maminka 1 274 11-01-2024 15:05
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS