Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KURSY
Autor Wiadomość
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: KURSY
Na szczęście obecna oferta szkoleń jest niezwykle rozbudowana i zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli interesują Was szkolenia dla hr to zerknijcie sobie co oferuje firma Human Skiils. Mają ogromne doświadczenie, zespół wykwalifikowanych trenerów. Oferta zajęć jest rozbudowana i skrojona na miarę potrzeb klientów.

Moje poprzednie tematy:
04-01-2022 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: KURSY
Szkoleń i kursów można znaleźć w internecie mnóstwo dlatego ja się aktualnie zastanawiam nad ofertą firmy https://specmot.edu.pl/ która szkoli ludzi w kierunku rzeczoznawczy motoryzacyjnego samochodów. Myślicie, że w obecnych czasach jest to dobry sposób na zarobek?

Moje poprzednie tematy:
30-01-2022 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: KURSY
Firma https://csmiwum.pl/kursy/echokardiografi...-08042022/ organizuje w kwietniu innowacyjny kurs dla lekarzy, moim zdaniem warto się nim zainteresować. To szkolenie nie jest drogie, a na pewno przydatne.

Moje poprzednie tematy:
10-02-2022 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: KURSY
A może warto wybrać f gazy egzamin ? Ogólnie widziałam, że szkolenia tutaj odbywają się na wysokim poziomie

Moje poprzednie tematy:
31-05-2023 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: KURSY
Warto zapoznać się z ofertą jaką dysponuje firma szkoleniowa MCKK. Działalność swojej firmy opierają na solidnej podstawie wysokiej jakości oraz rzetelności świadczonych usług. W ich ofercie znajdziecie m.in. kursy na koparki, kursy zawodowe oraz kursy operatorskie. Są to niesamowicie wartościowe szkolenia Lublin, dzięki którym masz możliwość osobistego rozwoju. Ich firma została wpisana do BUR dlatego proponują również szkolenia z dofinansowaniem unijnym.

Moje poprzednie tematy:
05-06-2023 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: KURSY
Wydaje mi się, że jeżeli ktokolwiek z was szuka jakościowej firmy gdzie będzie w stanie zrealizować na przykład kurs księgowości czy kadrowo-płacowy, to moja znajoma mówiła mi, że tutaj polbi.pl można znaleźć naprawdę ciekawą ofertę dotyczącą tego typu kursów.

Moje poprzednie tematy:
21-06-2023 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: KURSY
a może ktoś z Was chciałby się nauczyć podstaw kosztorysowania ? jeśli tak to taki kurs kosztorysowania mozna zrobić na programie RODOS, który jest przystosowany do tego typu zadań. tego typu oprogramowanie przyda sie też na pewno w każdej firmie budowlanej.

Moje poprzednie tematy:
22-06-2023 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devlin
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: KURSY
Przy większych firmach chyba łatwiej jest zorganizować “hurtowe” szkolenie. Czyli wszyscy w jednym terminie. Teraz firmy od bhp realizują szkolenia online. Przy większych szkoleniach czy dużych firmach działy HR mogą mieć dostęp, aby podejrzeć postępy pracowników oraz umawiać, przeprowadzać dla nich testy. Zobacz sobie przykładowo https://online-center.pl/ mają tego typu rozwiązania, może i u was się sprawdzą.

Moje poprzednie tematy:
24-06-2023 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: KURSY
Jestem zdania, że warto się rozwijać w każdym zawodzie, niezależnie od wykonywanej pracy. Dla położnych, fizjoterapeutów czy trenerów personalnych jednym z obowiązkowych szkoleń moim zdaniem powinno być to z metody BeBo https://bebotrening.pl/blog

Moje poprzednie tematy:
25-06-2023 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kursy daniel4437878 17 904 08-12-2023 10:55
Ostatni post: dajuber
  Bardzo dobre kursy daniel4437878 18 883 24-11-2023 13:48
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS