Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biust
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Biust
Hej dziewczyny, macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na poprawę wyglądu biustu? Zależy mi na jakiś sensownych kosmetykach, które będzie można stosować i faktycznie będzie można liczyć na dobre efekty, poprawę jędrności czy wielkości biustu, ale tak żeby dało się uniknąć operacji.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2021 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Biust
Jasne, że warto nawilżać skórę (nie tylko na piersiach), ale niestety nie oszukujmy się, biustu to nie ujędrni. Operacja plastyczna jest jedynym rozwiązaniem i z tego miejsca mogę polecić dr Annę Olender https://drolender.pl która naprawdę jest specjalistką od piersi Smile

Moje poprzednie tematy:
05-09-2021 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Biust
W ostatnim czasie mój mąż zapisał się na zabieg ginekomastii do doktor Żukowskiej z Łodzi. Bardzo się cieszymy, że akurat tutaj trafił, ponieważ pani doktor wykazała się naprawdę wielką wiedzą jak i umiejętnościami. Zabieg odbył się bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji

Moje poprzednie tematy:
18-11-2021 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Biust
Zgadzam się co do doktor Żukowskiej Smile moim zdaniem to prawdziwa cudotwórczyni. Naprawdę robi zabiegi tak ze piersi wyglądają przepięknie

Moje poprzednie tematy:
28-01-2022 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Biust
Możesz też zdecydować się na takie rozwiązanie jak chirurgia plastyczna piersi lublin: https://zagielmed.pl/chirurgia-plastyczna/ . Wiele kobiet decyduje się na powiększanie piersi i są bardzo zadowolone z efektu. Moim zdaniem warto o tym pomyśleć.

Moje poprzednie tematy:
31-01-2022 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Biust
Od lat nastoletnich chciałam zrobić powiększanie piersi, ale jakoś się obawiałam tego. Teraz jestem już po operacji, którą wykonał mi Chirurg Plastyczny Konrad Kochan z Warszawy https://powiekszanie-piersi.com/ i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem jak wszystko się udało i super wygląda. Jeśli zastanawiacie się nad takim zabiegiem, to nie czekajcie.

Moje poprzednie tematy:
06-05-2022 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tesska11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 765
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Biust
Z piersiami jest tak, że często nie tylko za małe są problemem, ale również za duże. W tym poradniku: https://echolegnica.pl/20220318351278/ki...cja-piersi możecie przeczytać o tym, kiedy wskazana jest redukcja piersi. Sprawdźcie, w jakich przypadkach jest to najlepsze rozwiązanie.

Moje poprzednie tematy:
    23-05-2022 13:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,825
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Biust
    Jest wiele kobiet, które decydują się na powiększenie biustu i moim zdaniem to dobra decyzja, jeśli piersi są Waszym kompleksem. Kwestia tego, że w tym momencie trzeba znaleźć sobie najlepszego specjalistę. Dr Żukowska z Łodzi to doświadczony lekarz z odpowiednią wiedzą oraz dobrym podejściem do każdego pacjenta.

    Moje poprzednie tematy:
    28-07-2022 13:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Biust
    Moja zona wybrala zabiegi https://bienkowscyclinic.pl/blog/lipofil...ow-piersi/ - nie chciala decydowac sie na implanty, a lekarze faktycznie swietnie wymodelowali ten biust i teraz prezentuje sie mega kobieco

    Moje poprzednie tematy:
    22-09-2022 12:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      biust elacara 5 557 02-06-2023 23:43
    Ostatni post: alka
      Biust elacara 0 242 28-07-2021 12:06
    Ostatni post: elacara

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS