Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o kierunek
Autor Wiadomość
cukiereczek
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Pytanie o kierunek
Duże znaczenie ma to na jakiej uczelni studiujemy także, druga kwestia to wybór kierunku właśnie. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie to jedna z lepszych uczelni w stolicy gdzie możecie podjąć kierunki techniczne, artystyczne. Możecie studiować i dziennie i zaocznie, wykłada tam najlepsza kadra, stawiają na rozwój studentów na każdej płaszczyźnie.

Moje poprzednie tematy:
15-08-2022 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
benecka
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Pytanie o kierunek
Ja dla siebie wybrałam Szkołę Medyczną w Gdańsku, a konkrtenie to ten kierunek: https://szkolymedyczne.eu/kierunki/techn...etycznych/ Nauka trwa 2 lata i jest całkowicie bezpłatna. Co ważne, po odebraniu dyplomu na pewno uda mi się znaleźć pracę w tym zawodzie.

Moje poprzednie tematy:
21-08-2022 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Qlka
Member
***

Liczba postów: 60
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Pytanie o kierunek
Z własnego doświadczenia uważam, ze najlepiej studiować kierunki, które pomogą ludziom, jak i nam samym - czyli medyczne i około medyczne. Sama skonczyłam prawo i był to niewypał, tyle straconych lat. Teraz zapisałam się na fizjoterapie na Warszawską Uczelnię Medyczną Wumed https://wumed.edu.pl/pl/kierunki-studiow...rapia.html i jestem zachwycona! Jestem na drugim roku, mam praktyki w gabinecie. Pomagam ludziom powrócić do życia, masuję ich, diagnozuję. Jestem dla nich oparciem. Czuje, ze jest to coś dla mnie. Takie kierunki są przyszłosciowe - można np. zostać fizjoterapeutą dzieciecym, czy uroginekologicznym. Pespektyw jest mnóstwo. Ja kocham pracę z ludźmi, a nie przepisami i książkami przez całe dnie.

Moje poprzednie tematy:
    24-08-2022 22:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiona11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 822
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Pytanie o kierunek
    warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcesz robić po studiach, jaka praca Cię interesuje ? Jeśli są to kierunki typowo medyczne takie jak na przykład pielęgniarstwo czy fizjoterapia to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną ( Warszawa). Wysoki poziom, przystepne czesne, doświadczona kadra wykładowców.

    Moje poprzednie tematy:
    15-02-2023 11:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    veronaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 466
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Pytanie o kierunek
    (15-02-2023 11:22)fiona11 napisał(a):  warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcesz robić po studiach, jaka praca Cię interesuje ? Jeśli są to kierunki typowo medyczne takie jak na przykład pielęgniarstwo czy fizjoterapia to polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną ( Warszawa). Wysoki poziom, przystepne czesne, doświadczona kadra wykładowców.

    świetna uczelnia Smile ale teraz to już nie MUM tylko Warszawska Akademia Medyczna Smile mają duże doświadczenie w kształceniu kadr medycznych i kładą duży nacisk na zajęcia praktyczne i ćwiczenia.

    Moje poprzednie tematy:
    27-06-2023 16:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Technikum kierunek Programista MichałWrok 3 1,145 02-02-2021 16:16
    Ostatni post: IlonaMM
      Czy pedagogika to dobry kierunek? michealle11 11 5,345 18-04-2019 14:16
    Ostatni post: michalinka100

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS