Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
powłoka ceramiczna
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
powłoka ceramiczna
Witam. Kupiłam ostatnio nowiutki samochód, chciałabym go zabezpieczyć przez wykonanie powłok ceramicznych. Znalazłam do tej pory http://m4hgarage.pl/ceramika-zielona-gora.html lecz jeszcze zastanawiam się nad wyborem, czy możecie mi coś podpowiedzieć?

Moje poprzednie tematy:
09-04-2021 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: powłoka ceramiczna
Wydaje mi się, że faktycznie warto inwestować w tego rodzaju zabezpieczenia, jeśli dbacie o swoje samochody. Również taka powłoka została na moim samochodzie wykonana tutaj https://studiopa.pl/powloki-ceramiczne-wroclaw/ gdybyście chcieli we Wrocławiu znaleźć specjalistów od tego typu rzeczy, to tutaj warto się zgłosić.

Moje poprzednie tematy:
26-12-2022 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #3
RE: powłoka ceramiczna
Taka powłoka, to super rozwiązanie, ponieważ chroni lakier przed uszkodzeniami. Nie da się ukryć, że tego typu opcja staje się coraz bardziej popularna. Oczywiście zawsze należy korzystać z profesjonalnych usług, bo dzięki temu można kompleksowo zadbać o swoje auto. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj: powłoki ceramiczne gdańsk. Jest tam wiele ciekawych informacji.

Moje poprzednie tematy:
26-08-2023 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  powłoka ceramiczna fatyka 1 342 03-04-2021 04:50
Ostatni post: alidek
  Powloka ceramiczna pawelpruski 1 336 20-01-2021 17:44
Ostatni post: elacara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS