Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wszywka alkoholowa
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wszywka alkoholowa
W chorobie alkoholowej ciężko jest się przyznać samej sobie, że ma się problem. Kiedyś bardzo pomógł mi http://chirurg-romanslawek.pl/implantacj...man-sławek [/i]naprawdę polecam

Moje poprzednie tematy:
09-04-2021 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wszywka alkoholowa
Uzależniony najczęściej nie dostrzega sam problemu i zwykle zaprzecza gdy ktoś mówi mu, że stracił kontrolę nad piciem. Ważne, aby w tym momencie nie poddawać się, pomóc mu i wspierać jak tylko możemy. Wielu osobom pomogło zaszycie alkoholowe. Metoda ta polega na wszyciu pod skórę Esperalu. Jest to środek farmakologiczny, który wchłania się do krwi i po wypiciu alkoholu powoduje uciążliwe objawy. Wskutek tego, uzależniony z czasem coraz niechętniej sięga po kieliszek.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2021 11:58 przez blaack.)
01-05-2021 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wszywka alkoholowa
Ja słyszałam, coraz popularniejszą metodą walki z alkoholizmem staje się właśnie taka alkoholowa Wszywka Poznań leży niedaleko Puszczykowa, a tam właśnie, dokładniej przy ul. Reymonta 14 znajduje się gabinet lekarski, w którym można się na taką właśnie wszywkę zdecydować. Może ktoś z Was miał już z tym do czynienia? I jak się to u Was sprawdziło?

Moje poprzednie tematy:
28-05-2021 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ozzyon
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: wszywka alkoholowa
Też słyszałem wiele pozytywnych opinii o wszywce alkoholowej. Czytałem na ten temat więcej na https://esperalgdansk.com/esperal-tczew-...d-gdanski/. Esperal jest lekiem, który w swoim składzie ma substancję czynną o nazwie Disulfiram. Esperal, o ile przestrzega się zaleceń lekarskich na temat wstrzemięźliwości od alkoholu, nie powoduje powstawania żadnych skutków ubocznych, takich jak ból głowy, czy nudności. Tym samym Pacjent tuż po zabiegu chirurgicznym może wrócić niemalże natychmiastowo do swoich codziennych obowiązków i aktywności.

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: wszywka alkoholowa
(28-05-2021 12:39)monikabert90 napisał(a):  Ja słyszałam, coraz popularniejszą metodą walki z alkoholizmem staje się właśnie taka alkoholowa wszywka-poznan.pl/]Wszywka Poznań[/url] leży niedaleko Puszczykowa, a tam właśnie, dokładniej przy ul. Reymonta 14 znajduje się gabinet lekarski, w którym można się na taką właśnie wszywkę zdecydować. Może ktoś z Was miał już z tym do czynienia? I jak się to u Was sprawdziło?

Mój przyjaciel zakładał wszywkę, esperal w klinice https://odoklinika.pl/odtrucie-alkoholow...an-detoks/
Najpierw miał detoks, potem wszywka i praca z terapeutą od uzależnień.
Efekty są, i trzyma się w niepiciu.

[Obrazek: pexels-little-visuals-1862-580x360.jpg]

Moje poprzednie tematy:
22-11-2021 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wszywka fatyka 2 357 07-09-2021 10:21
Ostatni post: klara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS