Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrzewanie
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Ogrzewanie
Wydaje mi się, że dobrym wyborem były jednak dobry i sprawdzony dostawca energii . Ogólnie nie tak dawno właśnie bardzo dużo osób polecało mi tą firmę. Przejrzałam ich ofertę i z tego co widziałam to jest ona dosyć korzystna, więc może akurat wam się spodoba.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2023 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,393
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Ogrzewanie
Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić sprawdzone miejsce w którym znajdziecie bogaty asortyment elementów instalacji hydraulicznych, sanitarnych, techniki grzewczej, a także wyposażenie łazienek. http://markon.waw.pl/ to świetna hurtownia.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2023 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,226
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Ogrzewanie
Moim zdaniem, warto korzystać ze sprawdzonych firm, ponieważ wtedy macie pewność, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości. Sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić jeżeli chodzi o wężownica schładzająca i znajomy doradził mi, że firma elterm.pl ma w tym temacie spore doświadczenie. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście

Moje poprzednie tematy:
26-01-2023 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
seba
Posting Freak
*****

Liczba postów: 905
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Ogrzewanie
Myślę, że w tej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie ogrzewanie podłogowe elektryczne: https://hap.pl/pl/menu/ogrzewanie/ogrzew...ryczne-490 . Warto poczytać o jego właściwościach. Ja mam takie w domu i jestem bardzo zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
    27-01-2023 15:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    IlonaMM
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 446
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Ogrzewanie
    Według mnie jeżeli przede wszystkim chcielibyście przygotować się odpowiednio do przygotowania ogrzewania podłogowego w swoim domu to warto również poszerzyć swoją wiedzę na temat poszczególnych materiałów oraz prac jakie trzeba będzie przeprowadzić. Na przykład tutaj https://remont.biz.pl/ogrzewanie-podlogo...podlogowe/ będziesz mógł dowiedzieć się na temat frezowania pod ogrzewania podłogowego wraz z przedstawionym filmem jak to powinno wyglądać. Pozdrawiam serdecznie!

    Moje poprzednie tematy:
    03-02-2023 00:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Ogrzewanie
    Myśle, że spodoba wam się pompa ciepła typu powietrze woda . Ogólnie jeżeli chodzi o pompy ciepła to szczerze mówiąc wyróżniają się one bardzo dobrą jakością, dodatkowo oferta jest tutaj obszerna.

    17-05-2023 14:43
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    foxi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 350
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Ogrzewanie
    Większość instalacji centralnego ogrzewania ma podobną budowę, różnią się natomiast sposobem zasilania takiej instalacji. We wszystkich instalacjach mamy zainstalowane pompy wodne, które przekazują ciepłą wodę do kaloryferów. Czy wiecie objawy awarii pompy wody ? Warto zapoznać się z tymi informacjami tym bardziej ,że to nic nie kosztuje a są one jak najbardziej wiarygodne, bo można je znaleźć na stronie producenta takich pomp - firmy Dambat.

    Moje poprzednie tematy:
    22-05-2023 12:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    malgosiaczek
    Member
    ***

    Liczba postów: 211
    Dołączył: Feb 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Ogrzewanie
    Bardzo dobrym rozwiązaniem jest montaż ogrzewania podłogowego. Takie ogrzewanie można zamontować nawet w starym domu. Są takie firmy ja https://frezowanierowkow.pl/frezowanie-p...-podlogowe , które oferują frezowanie rowków pod ogrzewanie podłogowe. Dzięki temu powstają specjalne kanały, w których można umieścić przewody grzewcze lub rurki od ogrzewania podłogowego wodnego.

    Moje poprzednie tematy:
    26-05-2023 17:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maja
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 38
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Ogrzewanie
    Bardzo dobra i solidna firma zajmująca sie orzewaniem i ocieplaniem domów to https://elektroman.info/ Doradzą i zamontują. Warto zapoznać się z ich ofertą.

    Moje poprzednie tematy:
    27-05-2023 16:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Ogrzewanie
    U mnie sensem tak naprawdę istnienia systemu grzewczego jest jego wydajność. Dlatego nie oszczędzam na takich https://arka-instalacje.pl/products-cate...ry-gazowe/ środkach, bo wiem, że nawet te małe elementy muszą być po prostu dopracowane, by całość działała bez zarzutu.

    Moje poprzednie tematy:
    04-07-2023 18:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Ogrzewanie gazowe Lonzentrat 90 59,147 Wczoraj 15:07
    Ostatni post: dajuber
      Ogrzewanie a czyste powietrze. kardamonka 2 114 04-04-2024 19:13
    Ostatni post: barto776

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS