Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wypożyczalnia
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wypożyczalnia
Witam. Jestem ze Szczecina. Zepsuł mi się samochód i oddałem go do mechanika, dlatego chciałbym na kilka dni coś dobrego wypożyczyć. Moja siostra poleciła mi świetną firmę https://rentfast.pl/ co sądzicie? Jak dla mnie jest to naprawdę dobra opcja

Moje poprzednie tematy:
20-03-2021 13:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 371
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: wypożyczalnia
Dla osób, które często podróżują dobrą opcją będzie wynajem średnioterminowy. Czytałam, że w ten sposób można korzystać z samochodu przez kilkadziesiąt miesięcy, a zapłacimy znacznie mniej. Można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty. Procedury są zbliżone do tych, gdy wynajmuje się auto na kilka dni. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.ddpartner.com.pl/wynajem-srednioterminowy .

Moje poprzednie tematy:
09-04-2021 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wypożyczalnia
Bardzo dobre warunki, jeśli chodzi o wynajem samochodów oferuje również firma Comfortcar. Działają na terenie wielu miast w Polsce, takze warto bliżej zapoznać się z ich ofertą. Ja zdecydowałam się na wynajem samochodów Warszawa i jestem bardzo zadowolona, tym bardziej że obciążają klienta dodatkowymi kosztami.

Moje poprzednie tematy:
22-05-2021 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cukiereczek
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: wypożyczalnia
Najlepsze wypożyczalnie samochodów w kraju to moim zdaniem Flex Rent. Sprawdź koniecznie czy mają także swój oddział w Twoim mieście. Ja w Warszawie już nie raz miałam okazję brać od nich auto, zadbane, zatankowane, w pełni ubezpieczone. Mają auta w różnej cenie, dla każdego.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2021 03:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: wypożyczalnia
Sama niedawno szukałam dobrej wypożyczalni i trafiłam na tą https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-s...dow-bytom/ . Ich oferta najbardziej mi się spodobała, bo za dobre, sprawne auto za dobę płaci się kilkadziesiąt złotych. Wygodne jest też to, że wszystkie formalności załatwia się online, a dokładną instrukcję przekazuje opiekun samochodu. Polecam ich każdemu.
Moje poprzednie tematy:


11-01-2022 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypożyczalnia aut mart12345 24 8,435 06-09-2023 14:22
Ostatni post: kajka22
  Wypożyczalnia samochodów w Warszawie laik66 3 561 14-08-2023 16:11
Ostatni post: bluem

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS