Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deweloper
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,512
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Deweloper
Jakimi zasadami teraz byście się kierowali przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego. Jeżeli to coś pomoże to interesuje się rynkiem nieruchomości w Rzeszowie. Pozdrawiam.

Moje poprzednie tematy:
22-01-2021 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Deweloper
Według mnie najlepsza inwestycja w Rzeszowie to teraz ul. Miejska 95. Do mieszkania zapewniają ogródki i to bardzo duże. Otoczenie utwardzone, pełne ogrodzenie, więc nikt raczej Ci na teren przypadkowo nie wejdzie, nie zniszczy pracy. Instalacje zoptymalizowane w nowoczesny sposób. Akurat rozmawiałem z doradcą od nich. Merytoryczne przygotowanie dewelopera zrobiło na mnie przyznam spore wrażenie. Zostawiam przy okazji kontakt telefoniczny 505 156 613.

Moje poprzednie tematy:
26-01-2021 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Deweloper
Dewelopera to powinno się sprawdzonego wybierać. Im ma na koncie więcej ukończonych inwestycji tym lepiej. Zawsze można wcześniej sobie sprawdzić, popytać nawet. To bardzo ważne. Tak samo ważny jest potem zarządca nieruchomości, jak już się mieszka. U nas też był wybrany taki, który od lat działa w Warszawie, można na nim polegać, a jest to Per modum. Każdemu życzę takiego zarządcy.

Moje poprzednie tematy:
07-03-2021 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Deweloper
Jeśli o mnie chodzi to kupiłam mieszkanie od dewelopera Atal, bo ten deweloper ma za sobą wiele zrealizowanych inwestycji i dziesiątki tysięcy wybudowanych mieszkań. Uznałam że zakup w ATAL jest bezpieczny i nie będzie problemu z realizacją ich inwestycji

Moje poprzednie tematy:
17-03-2021 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Deweloper
Rynek mieszkaniowy wciąż prężnie się rozwija. Gdyby ktoś z Was zamierzał zamieszkać w Ożarowie Mazowieckim to warto wziąć pod uwagę mieszkania oferowane przez dewelopera Home Premium https://homepremium.pl/mieszkania-w-ozar...zowieckim/. Spokojna okolica, wysoki standard wykończenia a przy tym bardzo atrakcyjne ceny za metr Smile Dużym plusem jest też bezproblemowy i szybki dojazd do stolicy.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2021 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gamma
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #6
RE: Deweloper
W wielu przypadkach mieszkanie trzeba jeszcze wykończyć,zajmuje się tym firma Malhaus,która w ofercie ma wykończenie pod klucz i zawsze robi to profesjonalnie,dokładnie według wskazań i oczekiwań klientów,profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem. Zatrudniają doświadczonych pracowników, starają się by ich wszystkie usługi były na jak najwyższym poziomie.

Moje poprzednie tematy:
    22-06-2021 12:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Deweloper
    Ja mam bardzo dobre wspomnienia z zakupu mieszkania. W Szczecinie zdecydowałem się na zakup mieszkania na osiedlu Galaktyka od https://modehpolmo.pl/ Bardzo dobry deweloper

    Moje poprzednie tematy:
    23-08-2021 10:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    patisia78
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,222
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Deweloper
    Według mnie, jeżeli już chcecie się podjąć zakupu mieszkania, to warto to zrobić z pomocą odpowiedniego biura nieruchomości. Bez tego nawet bym nie próbowała, ponieważ może sie to dla was fatalnie skończyć. Od siebie polecam biuro nieruchomości Warszawa a konkretnie Krystiana Biarda ponieważ ma on ogromne doświadczenie w tym zakresie.

    Moje poprzednie tematy:
    25-08-2021 15:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Deweloper
    A ja póki co na własną rękę chce sprawdzić sobie łowicz mieszkania, ponieważ w ten sposób można znaleźć o wiele korzystniejsze oferty, jak przez dewelopera. Także w wolnej chwili to planuje sprawdzić sobie najróżniejsze portale ogłoszeniowe.

    Moje poprzednie tematy:
    03-11-2021 18:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sammas
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 394
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Deweloper
    Zakup mieszkania to poważna sprawa i ja po dłuższym czasie się zdecydowałam na mieszkanie na osiedlu Apartamenty Karolinki, bo pasuje mi bardzo ta lokalizacja i łatwość przemieszczania się bo tu mają dobrą komunikację

    Moje poprzednie tematy:
    09-11-2021 13:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      deweloper arlta777 4 223 02-06-2023 12:13
    Ostatni post: dajuber
      Deweloper pawelpruski 2 912 17-03-2023 16:38
    Ostatni post: reversa

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS