Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup soczewek
Autor Wiadomość
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zakup soczewek
Witam! Tak jak w temacie. Przymierzam się do zakupienia nowych soczewek i szukam czegoś naprawdę sprawdzonego. Czy ktoś z was nosi szkła i może coś polecić? Zależy mi na kupieniu soczewek sferycznych. Wczoraj pogrzebałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na ten link https://www.szkla.com/371_fitview-monthly-1-szt.html . Z tego co widzę to oferują one doskonałe nawilżenie oraz wysoki wskaźnik przepuszczalności tlenu. Myślicie, że jest to dobry wybór? Może ktoś z was nosi te soczewki? Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc. Będę wam bardzo wdzięczny!
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
02-01-2021 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zakup soczewek
A czy ktoś z Was miał taką sytuację, że od noszenia soczewek kontaktowych bolała Was głowa? Czytam na ten temat tutaj - bezokularow.pl/poradnik/soczewki-kontaktowe-a-bol-glowy-jaka-jest-przyczyna . Co może być tego powodem? Może być tak, że po prostu soczewki są źle dobrane i to jest przyczyną? Czy w takim przypadku lepiej przerzucić się na okulary?

Moje poprzednie tematy:
26-02-2022 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zakup soczewek
Soczewki jednodniowe są wygodne, bo nie trzeba poświęcać czasu na ich czyszczenie. Przydadzą się zwłaszcza osobom aktywnym lub alergikom, bo trzeba je wymieniać codziennie, co też jest higieniczne. Warto też sprawdzić kilku różnych producentów, aby dopasować soczewki do potrzeb i trybu życia. Wiele praktycznych porad jest tutaj http://rankingsoczewek.com/rankingi-socz...owych.html . Jest tam ranking, który może ułatwić wybór.
Moje poprzednie tematy:


17-03-2022 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kokier
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zakup soczewek
Co do tego - http://rankingsoczewek.com/ - zdecydowanie polecam, bo też ułatwia porównanie różnych rozwiązań i wybór tego najlepszego. Soczewki to nie tylko różnice pod względem marek, ale także parametrów, cen, trwałości rozwiązań. Poza tym - kwestia taka, na jak długo mają one pasować. Mnie pasują miesięczne, ale nie każdemu muszą one odpowiadać.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2022 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Zakup soczewek
Jeżeli interesuje cię zakup soczewek to najlepiej zrobić to w sklepie internetowym swiatsoczewek.com który działa od wielu lat. Masz tam świetne ceny jak i wyroby od najlepszych producentów. Dzięki nim odzyskasz ostry wzrok.

Moje poprzednie tematy:
25-05-2022 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Zakup soczewek
Wiesz co, z tego co pamiętam, to moja koleżanka kupiła ostatnio dobry płyn do soczewek na stronie tego sklepu acuvue.pl. To sprawdzona firma z ogromnym doświadczeniem którzy oferują najwyższej jakości produkty. Zerknijcie tam, a myślę że nie będziecie rozczarowani

Moje poprzednie tematy:
18-08-2022 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Zakup soczewek
Ja noszę zwykłe z Rossmanna, ale nie mam wrażliwych oczu, więc jest spoko

Moje poprzednie tematy:
    19-08-2022 08:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Zakup soczewek
    Hejka,
    a powiedzcie mi, czy może używacie soczewek miesięcznych, czy jednak zwykłych jednodniowych? Jak tak przeliczałam, to te miesięczne o wiele bardziej się opłacają, niż jednodniowe? Zobaczcie zresztą sami np tutaj: https://optiland.pl/soczewki-miesieczne Ale jak jest z ich przechowywaniem? I czy faktycznie wytrzymają ten miesiąc użytkowania?

    Moje poprzednie tematy:
    21-08-2022 13:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Eagle
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 677
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Zakup soczewek
    Dobre soczewki bardzo poprawiają komfort w życiu. Swoje soczewki mam od https://coopervision.pl/ i jestem z nich zachwycony.
    Moje poprzednie tematy:


    Energooszczędne domy z drewna
    31-08-2022 12:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Zakup soczewek
    Nie można zapomnieć o tym, jak bardzo ważne jest to, aby w odpowiedni sposób zadbać o dobór soczewek. Co jest ważne? Z jakich propozycji korzystać? Myślę, że wszystkich informacji możecie szukać sobie na stronie https://soczewkidlaciebie.pl/ .

    Moje poprzednie tematy:
    09-11-2022 03:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Zakup listwy przypodłogowej keszek 5 1,824 20-12-2023 13:11
    Ostatni post: katarzynakow
      Zakup obrączek online dudson 3 470 02-11-2023 11:19
    Ostatni post: lirk

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS