Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode mamy.
Autor Wiadomość
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #1
Młode mamy.
Co sądzicie o nastolatkach w ciąży ? Nie koniecznie zgwałcone, lub poszły i się gdzieś napiły. Np takie które tego chciały.
Cóż w Irlandii jest to teraz bardzo popularne, wiele dziewczyn zachodzi teraz w ciąże. Dla mnie jest to chore, nawet takie które wpadły, jak dziecko może mieć dziecko ? Skoro nie umie się zabezpieczać to niech tego nie robi. Szkoda mi tych dzieci że mają tak młode i nieodpowiedzialne matki. A potem taka pójdzie i wyrzuci to maleństwo na śmietnik. Jestem tym strasznie oburzona a jak jest z wami ?
Moje poprzednie tematy:


Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech
Boje się jej, niech prawda śpi,
nic nie mów mi
Ciii...
02-07-2012 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #2
RE: Młode mamy.
Witamy w XXI wieku Wink Tak poważnie, to nic już mnie nie zdziwi. U nas w Poznaniu to po prostu normalka, nic nadzwyczajnego. 15/16/17 lat = dziecko. Kiedyś nie potrafiłam zrozumieć tego, jak można być tak nieodpowiedzialnym i bezmyślnym, bo dziecko to duży obowiązek a mieć je w tak młodym wieku to totalna głupota. Najbardziej żal oczywiście tych dzieciaków, które zapewne nie będą miały cudownego dzieciństwa.
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: dyu9gi9ne8ysjb8ww0.gif]
02-07-2012 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bankai
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5
Status: Offline
Post: #3
RE: Młode mamy.
Nienormalne? X-XVIII w. to nastolatki były w ciąży, teraz ktoś zaczął wmawiać że łohohoh jakie to nieodpowiednie. Im młodsza kobieta (tj. nie to, że 13 lat itp) tym większe prawdopodobieństwo że dziecko będzie zdrowe i w pełni rozwinięte. A nawet dziś wiele matek podczas zajścia w pierwszą ciążę miały 16-18 lat. A więc co w tym nienormalnego? To, że ktoś wpoił nienormalność normalności.
Moje poprzednie tematy:


╭∩╮(◣_◢)╭∩╮

http://www.5teens.pl/showthread.php?tid=...54#pid8454
Mój pierwszy własny *.gif ^^

\m/ = (T_T) = \m/
02-07-2012 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #4
RE: Młode mamy.
Bankai czasy się zmieniły kiedyś to było w porządku bo kobiety nie imprezowały tak bardzo a teraz twoim zdaniem to jest normalne ? Taka 15latka która ćpie i nie wiadomo z kim się szlaja ma dziecko. Wątpię że chciałbyś się tak wychowywać.

02-07-2012 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #5
RE: Młode mamy.
Poza tym jak taka powiedzmy 16-17 latka jest w ciąży, to praktycznie wali jej się cały świat. No pewnie można chodzić do szkoły, bo rodzice mogą się zająć wtedy dzieckiem. A co w sytuacji gdy pracują i nie ma kto się nim zająć gdy nastoletni rodzice będą w szkole? To jest jak dla mnie sprowadzanie kłopotów na wszystkich dookoła. I właśnie to jest trudne w tej sytuacji. To uzależnienie od pomocy innych.

02-07-2012 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bankai
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5
Status: Offline
Post: #6
RE: Młode mamy.
Zepsuta, z takimi stereotypami to przepraszam bardzo ale GTFO. Widać jak ludzie sobie wyrobili obraz młodych matek, ćpunka i pijaczka, bierze co popadnie i rucha się po kątach? Ok.

02-07-2012 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zepsuta.
Moderator
*****

Liczba postów: 697
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 15
Status: Offline
Post: #7
RE: Młode mamy.
To nie jest stereotyp tak jest w Irlandii wybacz nie wiem jak jest w Polsce Smile piszę o tym co dzieje się tutaj i jak ja na to patrzę skoro u Ciebie jest inaczej to okej Smile.

02-07-2012 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bankai
╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
***

Liczba postów: 198
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5
Status: Offline
Post: #8
RE: Młode mamy.
No wiesz, zachód ^^ Na zachodzie dziffki kox tajski boks to na początku dziennym Wink Tu jeszcze jako tako się trzyma ^^

02-07-2012 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PrawdziwyPolak
Banned

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2012
Status: Offline
Post: #9
RE: Młode mamy.
Młode matki po prostu zostały pokarane przez BOGA dzieckiem za swe niecny występki jest to swego rodzaju próba i jedyna droga do odkupienia

Moje poprzednie tematy:
    02-07-2012 20:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Scelerisque
    Member
    ***

    Liczba postów: 198
    Dołączył: Jun 2012
    Reputacja: 2
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Młode mamy.
    Najzdrowsze dzieci rodzą się gdy matka ma 23-24 lata, a nie im młodsza.
    Wtedy 13latki były już zamężne i mogły pozwolić sobie na dziecko i wgl. Inne czasy.
    Teraz ja bym nie mogła mieć dziecka, co jak co, ale jakbym wpadła (oczywiscie, nie mam zamiaru robic tego w wieku 15-16 lat) to bym usuneła. Niektórzy z Was mogą uznać, ze nie powinnam usuwać, bo ma prawo życ i to dziecko też człowiek, ale to jeszcze nie dziecko to tylko płód.
    Moja mama urodziła mojego brata w wieku 16 lat, ojciec dziecka odszedł od nich, ojciec mamy zostawił już wtedy moja mame i swoją żonę, a babcia za jakiś czas zmarła. Została sama z dzieckiem... i na pewno nie jest jedyna taka. No brat ma sie dobrze i zyje dalej, co nie zmienia faktu, ze jest gburem Tongue

    No aktualnie nei wydaję mi się żeby jakakolwiek 15 latka chciała dziecko. Nie, że wpadka czy coś tylko po prostu chce mieć dziecko. Nauka i małe dziecko to troche dużo jak dla jeszcze dziecka.


    PrawdziwyPolaku - jak dla mnie tak nie jest, może dlatego, że jestem ateistką.. pewnie głównie dlatego.
    Moje poprzednie tematy:


    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2012 21:27 przez Scelerisque.)
    02-07-2012 21:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS