Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem. Niestety już dość długo ten problem u mnie postępuje i do tej pory nie udało mi się znaleźć żadnego pomysłu na to by można było sobie jakoś faktycznie z tym poradzić. Jak znacie kogoś do kogo można się udać z tym problemem i będzie w stanie jakieś sensowne rozwiązania zaproponować.

Moje poprzednie tematy:
25-09-2020 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Ja długo się wahałam nad przeszczepem włosów, nie wiedziałam też do końca jak to wygląda, z czym to się je – jak to się mówi i dlatego się wahałam, ostatecznie jestem po i jestem bardzo zadowolona. Więc jak się wahasz to zerknij sobie na stronę http://www.wawerclinic.pl/uslugi-kosmety...y-wlosow/. Masz tam kompleksowo informację w tym temacie, ta właśnie klinika i pracująca tam pani trycholog robiła mi zabieg, jestem z efektów zadowolona, kosztów też nie musisz się obawiać.

Moje poprzednie tematy:
01-10-2020 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Oczywiście, Pani Danuta Drozd z tego https://trycholog-torun.pl/ salonu. To lekarz z powołania, zawsze pomoże i stara się dopasować kurację nie tylko do problemu, ale i możliwości finansowych pacjenta. Dla mnie to oczywiste, że można na niej polegać, bo moja przyjaciółka, skądinąd osoba z problemem hormonalnym, cieszy się dziś piękną fryzurą. A podobno nie miało być na to szans.

Moje poprzednie tematy:
23-04-2022 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Jeśli na przykład mężczyzna źle się czuje z łysiną to można temu przeciwdziałać. Teraz są kosmiczne technologie praktycznie w każdej dziedzinie medycyny. Czytałam ostatnio o ARTASklinika gdzie przeszczepiają mieszki włosowe. Maja również kilka innych terapii w ofercie także jak widać nawet na to są dzisiaj metody Smile

Moje poprzednie tematy:
21-11-2022 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,466
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
Uważam, że w razie jakich kolwiek problemów ze zdrowiem warto od razu zgłosić się o pomoc do specjalistów. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej Klinika Kuśmierczyk w Warszawie, która posiada bardzo rozbudowaną ofertę świadczonych usług.

Moje poprzednie tematy:
06-02-2023 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Znacie jakiegoś specjalistę, który zajmuje się problemami z łysieniem.
wiesz co, ja akurat ostatnio wpadłam na bardzo ciekawy tekst o tym https://zdrowie.pap.pl/byc-zdrowym/dla-k...mart-graft Poczytaj sobie na spokojnie. Na pewno jest to ciekawa alternatywa!

Moje poprzednie tematy:
09-02-2023 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak wam się chodzi w okularach progresywnych pawelpruski 1 78 15-04-2024 16:00
Ostatni post: miki789
  Czy znacie kancelarię prawną, która zajmuje się sprawami o zadośćuczynieni miki789 1 80 15-04-2024 13:29
Ostatni post: pawelpruski

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS