Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie ubezpieczenie samochodu?
Autor Wiadomość
kazmin55
Member
***

Liczba postów: 153
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jakie ubezpieczenie samochodu?
Czy ktoś z was orientuje się gdzie można tanio ubezpieczyć samochód?

Moje poprzednie tematy:
26-07-2020 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,470
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakie ubezpieczenie samochodu?
Jeśli szukasz na prawdę dobrego i kompleksowego ubezpieczenia dla swojego samchodu, warto będzie zajrzeć na pewno do oferty dostępnej tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod . Bardzo łatwo możesz obliczyć tu składkę i wybrać zakres ochrony, więc na pewno warto jest do tej oferty zajrzeć

Moje poprzednie tematy:
28-07-2020 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jakie ubezpieczenie samochodu?
Kazmin, pamiętaj że nie tylko cena ubezpieczenia jest ważna ale również zakres ochrony jaki otrzymujesz. Jeśli rozglądasz się za dobrą polisą komunikacyjną zobacz jakie produkty ma do zaoferowania agencja Amaconsulting: https://amaconsulting.pl/index.php/ubezp...nikacyjne/ . Spersonalizowaną propozycję ubezpieczenia pojazdu możesz zamówić online, podobnie zresztą rzecz się ma względem podpisania umowy z ubezpieczycielem.

Moje poprzednie tematy:
26-06-2022 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jakie ubezpieczenie samochodu?
Wydaje mi się, że dobrym wyborem byłoby https://alienubezpieczenia.pl/ . Sama mam w planach wybrać tutaj dla siebie ubezpieczenie, dodatkowo z tego co widziałam to też koszty nie są wygórowane

Moje poprzednie tematy:
22-01-2023 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jakie ubezpieczenie samochodu?
Jak chodzi o mnie to ostatnio zastanawiałam się nad tym, aby wziąć samochód w leasingu. Ale zastanawia mnie jak to wszystko wygląda z praktycznego punktu widzenia. A dwa - jak wygląda kwestia takich rzeczy, jak koszty ubezpieczenia ? Czy podzielicie się swoją wiedzą?

Moje poprzednie tematy:
30-01-2023 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Jakie ubezpieczenie samochodu?
Jakie ubezpieczenie OC najbardziej polecacie? Myślę, że warto korzystać z jakiejś ciekawej propozycji, np. z porównywarek. Nie ukrywam, że dla mnie koszt takiego ubezpieczenia jest ważny, dlatego staram się szukać jak najtańsze możliwości. Każdy ubezpieczyciel będzie miał inną cenę.

Moje poprzednie tematy:
10-02-2023 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Jakie ubezpieczenie samochodu?
Kiedyś to było nie do pomyslenia, ale dzisiaj już można szybciutko właśnie przez internet takie ubezpieczenie wykupić. Najpierw na https://inszury.pl/ można porównać oferty, a jak już znajdziemy tę najlepszą to wszelkie formalności dokonuje się za pośrednictwem tej strony bez wychodzenia z domu

Moje poprzednie tematy:
08-05-2023 02:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jakie auto kupić dajuber 0 39 24-04-2024 15:45
Ostatni post: dajuber
  kupno samochodu dajuber 0 33 24-04-2024 15:27
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS