Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pary homoseksualne i dzieci.
Autor Wiadomość
Henuttaunebu
Let's rock!
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 29
Status: Offline
Post: #33
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
(11-07-2012 08:17)Misterio napisał(a):  Kolejna rzecz Sebas dostał bana wszystko czytałem co pisał wyrażał swoje zdanie nie obrażał użytkowników itp. Z tego co widze dostał bana za poglądy i za to że większość użytkowników akceptuje homoseksualistów jeśli tak to może ja i Bankai tez dostaniemy po banie za inne zdanie od innych ?

Dokładnie!To samo wczoraj powiedziałam Gemellowi. Ma się rozumieć, że każdy kto wejdzie na to forum i będzie miał inne poglądy niż większość, to automatycznie zostaje zbanowany? Albo, za to że ktoś go nie polubił? Jezu jeśli tak będziemy dalej robić, to to forum opustoszeje totalnie. Można by powiedzieć, że dostał bana za kłótnie na shoucie, to równie dobrze bana mogliby dostać Gemello, Tuptol, kamil940019, Slash, Scelerisque i ja. No a tak to ucierpiał tylko Sebas. Za nas wszystkich... Po warnie może by się należało, ale ban od razu? To najlepiej by było na wstępie informować nowych użytkowników, że posiadanie własnego zdania, lub innego niż większość gwarantuje Ci bana. SPOKO! Idiotyczna decyzja jak dla mnie.
Moje poprzednie tematy:


[Obrazek: dyu9gi9ne8ysjb8ww0.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2012 10:26 przez Henuttaunebu.)
11-07-2012 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Henuttaunebu - 11-07-2012 10:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS