Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pary homoseksualne i dzieci.
Autor Wiadomość
Sebas
Początkujący
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #21
RE: Pary homoseksualne i dzieci.
Moje dziecko będzie wiedziało kim był rotmistz Witold Pilecki, Sławomir Petelicki, Franciszek Ratajaczak , generał Ścibor- Rylski, znać daty powstania wielkopolskiego, powstania warszawskiego i wiedzieć kim byli żołnierze wyklęci.
A co do mojej rodziny to gówno wiesz wychowywałem się sam mamę porzucił ojciec żebym miał wszystko co chcę mama poszła do roboty sam się chowałem więc nie mów że ktoś mi coś wpajał.
A co do Twojego zapytania nie mam nic do ludzi czarnoskórych, zółtych itd: sam mam paru kumpli innej karnacji i innego wyznania z którymi czasem coś chlapniemy sobie i uwierz że wcale mi to nie przeszkadza.
Ale powtarzam nigdy przenigdy nie zgodzę się aby Polska była krajem gdzie rządzą ludzie innej orientacji seksualnej bo ja kocham ten kraj i szanuję ludzi którzy oddali życie za to żebym mógł chodzić dumnie po ulicach i nazywać się polakiem!!
A te pedałki w czasie wojny nie wyjdą na ulicę walczyć o wolność bo się będą bać to my ludzie którzy kochamy ten kraj wyjdziemy a zazwyczaj tacy ludzi nie lubią ludzi o odmiennej tolerancji seksualnej.
A co do twojego pytania po MN zostałem powinęty na komendę i do mnie babka "kurw.... bo Ci pałą przyp..." a obok mnie siedział taki lewiak i przy okazji człowiek innej orientacji i co na niego nawet krzyknąć nie mogli a co ja gorszy jestem?
Moje poprzednie tematy:


Uległość Rosji i strach przed niemieckim wrogiem,
młodzi ludzie z karabinem stają czołgom na ich drodze
i nie ważna jest przewaga, jeden drugiemu pomaga,
chęć wolności jest tu większa. Polak masz w Polaku brata.
09-07-2012 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pary homoseksualne i dzieci. - Sebas - 09-07-2012 20:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS