Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama firmy
Autor Wiadomość
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: Reklama firmy
Jeśli chcesz zainwestować w porządny stojak reklamowy do swojego sklepu to myślę, że na stronie tej firmy https://posideo.com/systemy-merchandisingowe/ znajdziesz wiele ciekawych ofert w tym zakresie. Świetnie nadają się do sprzedaży i prezentacji drobnych produktów Posiadają w swojej ofercie nawet ekspozytor na ladę, więc myślę że warto byłoby się do nich zgłosić

Moje poprzednie tematy:
25-11-2022 02:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Henryk3
Senior Member
****

Liczba postów: 701
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: Reklama firmy
Podstawowym reklamowym gadżetem teraz na pewno będzie kalendarz firmowy. Warto zakupić takie do firmy. Zarówno dla pracowników, jak i po prostu jako gadżety dla klientów czy na targi. Nie jest to duży koszt, a osoba, która otrzyma kalendarz będzie przez cały rok widziała logo Waszej firmy.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2022 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,363
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: Reklama firmy
W dzisiejszych czasach warto postawić na swoje istnienie w social mediach. Jest to z jednej strony bardzo duża odpowiedzialność ale z drugiej przecież nie brakuje fachowców którzy zrobią to właściwie. Ja osobiście korzystam z pomocy https://mrpost.pl/agencja-social-media-wroclaw/, ponieważ jak zdecydowana większość nie znam się na tym i nie mam na to czasu. Agencja prowadzi w moim imieniu stronę internetową i fanpage`a, dzięki czemu nieustannie rozwijam swoje zasięgi a to z kolei przekłada się na korzyści finansowe. Tak wiem brzmi to świetnie i tak jest. Naprawdę warto im zaufać i pozwolić pomóc w ciągłym rozwoju i zdobywania zaufania dużego grona osób. Polecam każdemu.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2022 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #144
RE: Reklama firmy
Jak prowadzisz sklep to świetnie sprawdzi się reklama typu POS w wydaniu tej firmy https://posideo.com/zabudowa-sklepu/ Stworzą ci piękne zabudowy półek, stoiska czy ekspozytory. Na pewno ich produkty przyciągną uwagę i przełoży się to na rozpoznawalność marki i lepsze przychody. Przekonaj się o tym osobiście.

Moje poprzednie tematy:
02-01-2023 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #145
RE: Reklama firmy
Wychodzę z założenia, że jeśli nie ma Cię w internecie, to w dzisiejszych czasach naprawdę trudno jest zaistnieć na bardziej szeroką skalę. Są agencje, które profesjonalnie zajmują się dbaniem o wizerunek w sieci np. https://mtweb.pl/ z Krakowa, między innymi dzięki działania seo. I moim zdaniem warto postawić na taką formę reklamy.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2023 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #146
RE: Reklama firmy
Jak potrzebujesz reklamy w sieci to najlepiej zlecić to agencji reklamowej która zna się na rzeczy. Na pewno ta https://onetrend.pl/copywriting-tworzenie-tresci/ będzie dobrym wsparciem. Nie tylko stworzą stronę ale wykonają pozycjonowanie jak i działania w social mediach które przełożą się na zyski.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2023 01:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #147
RE: Reklama firmy
Oczywistym jest, że dobra reklama dla firmy to w dzisiejszych czasach to konieczność. Dzięki niej możemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Dlatego warto jest stawiać na sprawdzone i proste formy reklamy takie jak kostki notesy z logo własnej firmy! Według mnie idealnie sprawdzą się jako forma reklamy!

Moje poprzednie tematy:
25-01-2023 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #148
RE: Reklama firmy
Zgadzam się, że w obecnych czasach nie można zapominać o takich rzeczach jak budowanie wizerunku marki i zwiększanie rozpoznawalności w internecie. Warto zadbać o profesjonalną stronę firmową i odpowiednią promocję, dzięki czemu możliwe będzie znalezienie nowych klientów.

Moje poprzednie tematy:
02-02-2023 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #149
RE: Reklama firmy
Działania w internecie to nie wszystko, według mnie takie tradycyjne formy reklamy jak banery, gadżety dla klientów czy np oklejanie aut też są bardzo skuteczne Smile tu warto nawiązać współpracę z firmą, która ma doświadczenie, ja polecam https://www.lester-reklamy.pl/ z Brodnicy. Szeroka oferta, indywidualne podejście do klienta, terminowa realizacja zamówień.

Moje poprzednie tematy:
03-02-2023 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #150
RE: Reklama firmy
Podstawową reklamą zarazem wizytówką firmy, bedzie odpowiednio zrobione strona internetowa, dzisiaj bez tego ani rusz. Wpadnij do agencji Coolbrand, mają tam nietuzinkowe projekty stron, bez najmniejszego problemu wykonają coś specjalnego dla Ciebie.

Moje poprzednie tematy:
11-02-2023 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wybór firmy do wywozu nieczystości – jaką wybrać? kardamonka 0 142 02-10-2023 18:32
Ostatni post: kardamonka
  Firmy pożyczkowe mania4489 0 1,011 19-10-2017 23:04
Ostatni post: mania4489

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS