Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
agencja
Autor Wiadomość
Arterko
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
agencja
hej. macie swoje ulubione agencje reklamowe? korzystaliście kiedys z tego typu usług? http://reklama-efekt.pl/agencja-reklamowa/ pozdrawiam Wink

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2019 10:45 przez Arterko.)
05-12-2019 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: agencja
Bardzo ważni w social mediach są łapki w górę na youtube którzy mają też wpływ na skuteczne promowanie siebie, swoich usług, czy także produktów. Dzięki profesjonalnej pomocy można szybko zwiększyć ilość łapek i na pewno zmiany będą pozytywnie przyjęte.

Moje poprzednie tematy:
02-10-2020 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lalamido
Senior Member
****

Liczba postów: 639
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: agencja
moja firma juz dwa razy wspolpracowala z agnecja http://marketingprewencyjny.pl/ pomogli nam wygrzebac sie z powaznego kryzysu wizerunkowego, maja doswiadczenie, wiedza jakich narzedzi marketingowych uzyc zeby uzyskac dobre rezultaty

Moje poprzednie tematy:
16-10-2020 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
littleprincces
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: agencja
Najlepsze agencje reklamowe wystawiają się co roku na targach remadays w Nadarzynie. Najbliższe odbędą się 10 lutego 2021, warto się wybrać, pozbierać oferty i przejrzeć portfolio. Nawet jak nie teraz to w przyszłości takie kontakty się przydadzą.

Moje poprzednie tematy:
    23-10-2020 00:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    orzeszkowa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 284
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: agencja
    Która firma w tych czasach nie ma agencji marketingowej? Bez solidnego wsparcia i doradztwa marka sama nie jest w stanie zapanować nad konkurencja i swoja branżą, a przeciez musi mieć w niej swój udział...ze swojej strony podrzucam namiar na te agencje http://realtimemarketing.pl/ obsługują nam social media. Są kreatywni i szybcy, a jak wiadomo reakcja na to co sie dzieje aktualnie jest potrzebna, by zainteresowac konsumenta

    Moje poprzednie tematy:
    26-10-2020 00:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nastoloatka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 284
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: agencja
    Ja korzystam z usług agencji http://agencjalublin.pl/ która stacjonuje w Lublinie i pomaga firmom jak i indywidualnym klientom w walce w zdobyciu im odpowiedniej rozpoznawalności i powiększeniu zysków w firmie. Muszę śmiało przyznać, że kampania która co prawda trwa dopiero kilka tygodni już przyniosła mi spory rozgłos.

    Moje poprzednie tematy:
    30-10-2020 00:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: agencja
    Ja znam kilka katalogów firm np. kalkulatorpolityczny.pl na które możecie zerknąć tam warto dodać swoją firmową wizytówkę. Dodatkowo przydaje się pozycjonowanie i kampanie reklamowe w social media np. na Facebooku Wink

    Moje poprzednie tematy:
    01-11-2020 13:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Macerna
    Member
    ***

    Liczba postów: 222
    Dołączył: Mar 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    Star RE: agencja
    (05-12-2019 15:38)Arterko napisał(a):  hej. macie swoje ulubione agencje reklamowe?

    Oczywiście, jak dla mnie topową agencją jest agencja FOXmedia Wrocław, z której wsparcia miałam okazję korzystać wielokrotnie. Jej zdecydowaną zaletą jest kompleksowa obsługa jeśli chodzi o klasyczną reklamę, czy marketing internetowy. Oferują również różne usługi związane z projektowaniem graficznym oraz poligrafią.

    Blush

    Moje poprzednie tematy:
    04-11-2020 12:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    evelinka23
    Member
    ***

    Liczba postów: 105
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: agencja
    Osobom z Warszawy zdecydowanie polecam agencję 4 mat https://4mat.pl/ pomogli mi i moim licznym przyjaciołom dobrze i sprawnie rozkręcić biznesy, sprawdzili się w przeróżnych branżach, od beauty po budowlane. 4 mat to ekipa osób niezwykle pomysłowych i pełnych energii, nigdy nie bazują na szablonach, podchodzą indywidualnie do każdej sprawy i zawsze są na bieżąco z nowymi trendami. Kreatywne pomysły i rozwiązania to właśnie oni, profesjonaliści jeśli chodzi o eventy i kampanie promocyjne

    Moje poprzednie tematy:
    04-11-2020 15:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kamilwoszczyna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 756
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: agencja
    dobra agencja marketingowa potrafi zdzialac cuda dla firmy - od zbudowania pozytywnego wizerunkuj firmy po tak naprawde bezposrednie dotarcie do potencjalnych klientow. Ja mialem okazje wspolpracoowac z http://nicecity.pl/ przy kilku kampaniach - maja bardzo fajne podejscie bo najpierw przeprowadzaja analize rynku i marki i dzialania dopasowuja odpowiednio do tych potrzeb by byly skuteczne

    Moje poprzednie tematy:
    07-11-2020 18:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Agencja reklamowa dudson 2 184 27-12-2023 11:22
    Ostatni post: barto776
      Agencja reklamowa Piotr56ad 18 912 15-03-2023 00:27
    Ostatni post: zu0816

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS