Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagroda sportowa
Autor Wiadomość
olazola
Senior Member
****

Liczba postów: 288
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Nagroda sportowa
Co powinno znajdować się w ciekawej i dobrej nagrodzie sportowej? Nie wiem co kupić, a organizuję zawody. Widziałem ofertę sklepu Tryumf i wydaje mi się, że takie coś mogłoby się sprawdzić. Szukałem opinii i muszę przyznać, że są one również bardzo zadowalające. Dlatego chyba się na to zdecyduję, ale poczekam na Wasze opinie.
Moje poprzednie tematy:


Czasami koszmary mają imię
19-11-2019 03:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Nagroda sportowa
A jaki to sport? Jeżeli podasz konkrety to będzie mi łatwiej coś Tobie doradzić. Na początek polecam też wejść sobie na stronę https://sport1.pl/ i poczytać trochę na temat różnych sportów artykułów i nowości. Być może przyjdzie Ci do głowy dzięki temu jakiś pomysł i inspiracja? Wink

Moje poprzednie tematy:
20-11-2019 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Nagroda sportowa
Dobrze się składa, że wypowiadacie się w tym temacie. Osobiście miałam okazję już klika razy zamawiać produkty tego typu i wybrałam ofertę tego sklepu internetowego: http://nagrody.pl Znajdziecie u nich między innymi medale sportowe czy statuetki na zamówienie. Mają bardzo fajną jakość i korzystne ceny, więc może uda Wam się również znaleźć coś odpowiedniego pod Wasze potrzeby Wink

Moje poprzednie tematy:
03-02-2020 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,321
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Nagroda sportowa
Postawiłbym na jakieś ciekawe statuetki z grawerunkiem albo medale, dużo takich produktów możesz znaleźć na stronie https://graft.pl/kategoria-produktu/statuetki/, wybór jest na tyle duży, że z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego w bardzo fajnych cenach.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2022 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Nagroda sportowa
Nagroda to połowa sukcesu. Druga połowa to odpowiednia organizacja całego turnieju czy zawodów. Już na początku pomyśl o wszystkich elementach, które się przydadzą. Na przykład tablice wyników, zaplecze gastro, zaplecze sanitarne. To ważne jeśli chcesz, by całość się udała.
Moje poprzednie tematy:


22-11-2022 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  hurtownia sportowa werrommna 1 3,085 17-07-2019 13:43
Ostatni post: Lukrecja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS