Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwój firmy
Autor Wiadomość
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Rozwój firmy
A czy jesteście na bieżąco w ogóle z różnymi sprawami biznesowymi? Czy wiecie przykładowo jak prowadzić biznes cateringowy? Jak zatrzymać pracowników, szefów kuchni? Tutaj https://dietly.pl/blog/problem-rotacji-p...fow-kuchni wiele jest napisane na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2021 01:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona45
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Rozwój firmy
W firmie warto szukać nowych rozwiązań na rozwój, najlepiej tych nowoczesnych. Takie zarządzanie procesami biznesowymi po przez dodatkowe systemy czy aplikacje sprawdzi się na pewno doskonale.

Moje poprzednie tematy:
    29-01-2021 01:27
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Rozwój firmy
    Uważam, że jednoosobowa działalność gospodarcza wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Moim zdaniem, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest otwarcie spółki. Tutaj https://mylegalstore.com/pl/ można przeczytać o ich rodzajach, sposobach prowadzenia, no i oczywiście o tym, jak kupić taką spółkę.

    Moje poprzednie tematy:
    01-02-2021 00:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    seba
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 905
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Rozwój firmy
    Myślę, że w takiej sytuacji mogą Cię też zainteresować pompy hydrauliczne dla Twojej firmy. Zajrzyj na stronę https://pompyprzemyslowe.eu/ . Znajdziesz tam wiele praktycznych rozwiązań dla przemysłu.

    Moje poprzednie tematy:
      01-02-2021 17:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      wigzi
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,036
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #15
      RE: Rozwój firmy
      Dla mnie firma jest najważniejsza i staram się ją prowadzić jak najlepiej, w ostatnim czasie mieliśmy jej spory rozwój z czego mega się ucieszyłem. Poza tym inwestuję w bitcoin, z czego też jestem zadowolony, mam nadzieję, że uda mi się na tym sporo zarobić. Myślę, ze strona https://coincher.com/ także wam się przyda i przyniesie wam szczęście.

      Moje poprzednie tematy:
      01-02-2021 22:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Iryss
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 446
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Rozwój firmy
      Jeśli firma ma się rozwijać, pozyskiwać nowych klientów i oczywiście zwiększać sprzedaż, to trzeba postawić na skuteczne działania reklamowe. Nie można pomijać działań w internecie, wiele teraz osób szuka konkretnych produktów w sieci. Dobrze, żeby nasza firma była widoczna podczas wyszukiwania, o co pomoże zadbać http://blog.sklep.pl/ . Zmierzają do optymalizacji działań i obniżania kosztów, a tym samym szybszej realizacji celów sprzedażowych. Nawet duże nakłady finansowe jeszcze nie gwarantują sukcesu, bardzie liczy się wiedza i doświadczenie.

      Moje poprzednie tematy:
      19-02-2021 22:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      stomed01
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 40
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Rozwój firmy
      Jeśli prowadzicie sprzedaż w Internecie to szczególnie polecam HLR. Świetny program do "ogarniania" telefonów. Można znacznie dzięki temu usprawnić procesy sprzedażowe.

      Moje poprzednie tematy:
        25-02-2021 13:45
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        karolina11
        Member
        ***

        Liczba postów: 73
        Dołączył: Jul 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #18
        RE: Rozwój firmy
        Jeżeli macie na myśli skuteczną reklamę własnych produktów czy usług to radzę nie działać na własną rękę tylko wybrać specjalistów, ja zaufałem agencji marketingowej 4mat z Warszawy https://4mat.pl/ Współpracuje z nimi już około 2 lata i bardzo wiele dzięki nim osiągnąłem. Niezawodny koordynator akcji promocyjnych i eventów, jak również specjaliści od usług merchandisingowych i outsourcingu sprzedaży, gdyby nie ich działania z całą pewnością byłbym daleko od tego gdzie obecnie jestem, nie żałujcie pieniędzy na reklamę, bo i tak się zwracają z dużym zyskiem!

        Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2021 14:53 przez karolina11.)
        25-02-2021 14:52
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Layla16
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 885
        Dołączył: Sep 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #19
        RE: Rozwój firmy
        Rozwijać swoją firmę zdecydowanie warto. Przy obecnej konkurencji nie można pozwolić sobie na pozostawanie w tyle. Obecnie już coraz więcej branż korzysta na co dzień z nowych technologii. W call center świetnie sprawdza się Hellobot . To oprogramowanie, które zostało stworzone do obsługi telefonicznej konsumentów w określonym zakresie. Taki bot śmiało może zastąpić pracę człowieka a pracowników można przesunąć do bardziej złożonych zadań. Taki bot wykorzystywany jest w naprawdę wielu niespokrewnionych ze sobą branżach.

        Moje poprzednie tematy:
        10-03-2021 14:06
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        tola299
        Member
        ***

        Liczba postów: 170
        Dołączył: Aug 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #20
        RE: Rozwój firmy
        Reklama w dzisiejszych czasach jest ważnym elementem rozwoju każdej firmy. Większość firm przenosi sie do sieci, gdzie przebywa większość społeczeństwa, a zakupy online zastępnuje stacjonarne. Dlatego chciałbym Wam polecić agencja reklamowa oferta.

        Moje poprzednie tematy:
        11-03-2021 11:33
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Reklama dla firmy Tapikur 32 3,301 24-04-2024 09:09
        Ostatni post: dajuber
          Reklama dla firmy jaka ? Tapikur 73 11,795 29-03-2024 15:01
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS