Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie szukać pracy
Autor Wiadomość
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #21
RE: gdzie szukać pracy
Możliwości jeżeli chodzi o poszukiwanie pracy mamy dzisiaj tak naprawdę bardzo wiele. Niemniej jednak bardzo fajną opcją może okazać się zostanie konsultantką za pośrednictwem https://konsultantka.pl/ . Na start otrzymujemy tutaj pakiet zawierający zarówno próbki kosmetyków, jak i katalogi. Jednocześnie możemy skorzystać ze wsparcia naszego opiekuna i tak naprawdę takie rozwiązanie może okazać się świetną opcją zarówno jeżeli chodzi o pracę dodatkową, jak i tak naprawdę pierwsze, płatne zajęcie w życiuSmile.

Moje poprzednie tematy:
30-03-2021 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: gdzie szukać pracy
Jest wiele sposobów na dodatkowy zarobek. Sama cały czas szukam dodatkowej pracy dla siebie i chwytam się wszystkiego co się da. Pieniądze teraz są potrzebne a praca na etacie nie zawsze wystarcza by godnie życ.

Moje poprzednie tematy:
05-04-2021 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: gdzie szukać pracy
A są tutaj jakieś pracujące mamy? Interesuję się tym, jak radzicie sobie z pracą i wychowaniem dzieci. Czy któraś z mam pracuje w domu? Przyznam, że dość mocno zainteresował mnie wywiad z pracującą mamą na stronie https://www.blog.gdaq.pl/2021/03/wywiad-...zycjonera/ , która pracuje online i zajmuje się córeczką.

Moje poprzednie tematy:
15-04-2021 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: gdzie szukać pracy
A myślicie, że takie strony jak https://bananacv.com/ są pomocne dla osób szukających pracy? To znaczy bardziej chodzi mi o to czy CV wygenerowane tutaj może być lepsze od takiego napisanego samodzielnie? Myślicie, że pracodawcy potrafią poznać kiedy jest robione z szablonu? Czekam na odpowiedzi Wink

Moje poprzednie tematy:
29-05-2021 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: gdzie szukać pracy
jesli macie kwalifikacje do pracy w charakterze opiekuna osoby starszej to warto pomyśleć o wyjeździe za granicę. Ja sama pracuje w Niemczech od jakiegoś czasu i powiem Wam, ze bardzo to sobie chwale. Polecam tu szczególnie agencję Dolce Vita. Wysokie zarobki, premie, umowy a do tego terminowo wypłacane pensje.

Moje poprzednie tematy:
15-06-2021 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: gdzie szukać pracy
Samemu też można znaleźć dobra ofertę. Nie trzeba od razu wyrzucać dodatkowej kasy na agencje rekrutujące. Sami zobaczcie w tej firmie ile wisi ogłoszeń z ofertami https://imex-logistics.pl/Praca.html To zreszta jest jeden z lepszych kierunków jeśli chodzi o pracę na stałe na solidnym gruncie.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2021 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: gdzie szukać pracy
Wszystko zależy od tego, w jakim mieście mieszkasz. Jeżeli blisko masz do Łowicza, to wiem, że na stronie lowiczanin.info dostępna jest praca Łowicz od ręki. Wystarczy włożyć odrobinę chęci, a z pewnością uda Ci sie trafić na prace Twoich marzeń. Najważniejsze, żeby próbować. A nóż się uda i ktoś stwierdzi, że chciałby Cię wyszkolić od podstaw Smile

Moje poprzednie tematy:
04-08-2021 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Agusiek55
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: gdzie szukać pracy
Internet daje bardzo duże możliwości moi drodzy, szkoda by było z tego nie skorzystać co nieWink Poprzeglądajcie sobie oferty z neta. Takie strony jak https://fachpraca.pl/oferty-pracy/gda%C5%84sk/ sprawdzą się fenomenalnie przyznaje. Tu ja znalazłam pełno ofert z mojego miasta - Gdańska.

Moje poprzednie tematy:
18-08-2021 08:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: gdzie szukać pracy
Jeśli szukasz pracy wakacyjnej, warto przeczytać ten tekst. Co prawda sezon wakacyjny się kończy, ale we wrześniu również można się porozglądaćSmile

Moje poprzednie tematy:
26-08-2021 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: gdzie szukać pracy
Osobiście sama szukam teraz pracy i właśnie za granicą, myślałam nad opieką seniorów w Niemczech. Nawet w artykule https://kutno.net.pl/lifestyle/jak-wygla...2MIBT41UvH przeczytałam jak wygląda dzień pracy opiekunki i ta praca wydaje się naprawdę super. Mam doświadczenie jeszcze za czasów opiekowania się chorą babcią, a język niemiecki znam ze szkoły. Znacie jakieś agencje zatrudnienia?

Moje poprzednie tematy:
31-08-2021 07:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie kupić modne ubrania? ragerian87 127 53,324 20-04-2024 21:22
Ostatni post: maminka
  Gdzie na Majówkę? Aldona 73 48,906 03-04-2024 12:37
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS