Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas wolny
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Czas wolny
Ja z kolei od niedawna zaczęłam pokonywać rowerem na długie dystanse. Sprawia mi to ogromną radość. Niestety, popsuły mi się przerzutki i myślałam, żeby zamówić je u nich https://www.goride.pl/haki-przerzutki . Co myślicie o tym sprzęcie? Wydaje się być dobry jakościowo.

Moje poprzednie tematy:
30-07-2022 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #92
RE: Czas wolny
Myślę, że tutaj https://supersklep.pl/longboardy warto sobie zerknąć. Mają tam między innymi longboardy. Jest to ciekawa alternatywa dla surfingu. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Warto na sportowo spędzać swój wolny czas.

Moje poprzednie tematy:
03-08-2022 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dudson
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Czas wolny
Jeśli mam chwile wolnego to staram się nadrobić czytanie książek i ostatnio udało mi się skończyć "Pogotowie poetyckie" Mysiorskiego Grzegorza świetna książka. Jest tomik, który szerokie niekonwencjonalne spojrzenie z różnych stron doświadczonego lekarza na całość medycyny. Myślę, że książka zaciekawi nie jedną osobę.

Moje poprzednie tematy:
11-08-2022 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Czas wolny
Ja to nie mam jednego pomysłu na to, jak ma wyglądać ogólnie mój wolny dzień, ale powiem wam na przykład, że podoba mi się między innymi masaż intymny . No i chciałabym go spróbować. To coś nowego, ale i ciekawego dla mnie. Kto wie, może właśnie o tym powinnam pomyśleć.... Co wy o tym myślicie?

Moje poprzednie tematy:
30-08-2022 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: Czas wolny
W czasie wolnym głównie majsterkuję, kupiłem sobie nawet niedawno zestaw narzędzi i póki co bawię się w tworzenie drewnianych szafek. Jako amator często nie wiem co do czego służy i szukam w sieci wiedzy na ten temat. Na stronie https://sandmet.pl/ zasięgnąłem wiedzy o śrubkach i ich zastosowaniu i podczas montażu drzwi do swoich szafek używam samodomykających zawiasów i przykręcam je właśnie śrubami, albo wkrętami. Jak widać z cenną wiedzą można stworzyć wiele ciekawych rzeczy.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2022 03:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: Czas wolny
W czasie wolnym czytam książki a inspiracji szukam na polecanym blogu https://www.nectum.pl/blog-ksiazkowy/

Moje poprzednie tematy:
09-09-2022 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #97
RE: Czas wolny
Zawsze w czasie wolnym lubię sięgać po książkę. Ostatnio wciągnąłem się w tematy psychologiczne i ta książka "Życie nadwydajnych intelektualnie – prawdy i mity. Jak rozwinąć swój (wysoki) potencjał?" Strączek-Couval Anny bardzo mnie wciągnęła.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2022 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #98
RE: Czas wolny
W sumie ja sama mam problem z poszukiwaniem odpowiedzi na to, co zrobić, a co nie, ale mam nadzieję, że uda mi się czegoś doszukać, dowiedzieć się. Na pewno sprawdzam sobie takie możliwości jak łamigłówki dla dorosłych , ale chętnie dowiem się, co wy macie jeszcze na oku. 10 stron wątku - na pewno znajdę tu jeszcze ciekawe inspiracje.

Moje poprzednie tematy:
20-09-2022 12:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #99
RE: Czas wolny
Powiem Wam szczerze, ze w czasie wolnym bardzo często przeglądam sklepy internetowe w poszukiwaniu ciekawych promocji. Najbardziej sprawdzam sklepy ubraniowe i nawet ostatnio koszulki lotnicze udało mi się zamówić, więc zakupy na plus. Swoją drogą jakie fajne oferty na jesień możecie podesłać?

Moje poprzednie tematy:
22-10-2022 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #100
RE: Czas wolny
W czasie wolnym zawsze oglądam jakieś filmy na stronie https://ekino.sx/ którą bardzo wam polecam. Co do tej strony, to jest ona darmowa i do tego nie trzeba na niej się rejestrować.

Moje poprzednie tematy:
24-10-2022 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mądrze wykorzystaj wolny czas Oliwa 10 4,861 24-10-2023 12:12
Ostatni post: Traszka
  czaty online - spędzacie na nich czas? wigzi 5 826 16-06-2021 14:05
Ostatni post: Klaudia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS