Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
praca po liceum
Autor Wiadomość
kodzi
Senior Member
****

Liczba postów: 262
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: praca po liceum
Osoby nawet w młodym wieku decydują się na podjęcie pracy poza granicami. Od jakiegoś już czasu popularna staje się praca opiekunki osób starszych. Ważne informacje na ten temat można znaleźć chociażby na stronie http://bravecare.pl/pl/chce-zostac-opiekunka/ . Może akurat taka praca okaże się dla Ciebie odpowiednia.

Moje poprzednie tematy:
10-01-2020 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: praca po liceum
Wszystko zależy od tego, co chcemy robić. Mnie na przykład zainteresowała analityka finansowa studia robić pragnę w tym kierunku po skończeniu szkoły. Mam już nawet dorywczą pracę w sieci, więc w razie co, będzie z czego na czesne dorobić. Na szczęście jakoś ta nauka mi idzie, bo jednak tam to mają troszkę wymagania. W końcu kierunek jest trudny.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2020 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Weroniczka24
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: praca po liceum
Jestem za Cosinus Smile Według mnie należy do jednej z nielicznych szkół policealnych, którą można naprawdę polecić. Skutecznie uczą i wiedzą jak to robić zarówno podczas teorii, ale również zajęć praktycznych które organizują (wraz z dodatkowymi szkoleniami). Jako jedni z nielicznych nadal pozostają w pełni darmowi przez cały okres nauki. Obsługa w sekretariacie miła i pomocna, a w razie dodatkowych pytań i wątpliwości wszystko są w stanie spokojnie i dokładnie wyjaśnić! Plan zdecydowanie do przyjęcia i rozłożony równomiernie, więc nauka jest przyjemna i nie wszystkonie odbywa się w ciągu jednego dnia Wink

Moje poprzednie tematy:
07-03-2020 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: praca po liceum
A czy warto Waszym zdaniem wyjeżdżać zaraz po szkole średniej do pracy za granicę? Widziałam sporo atrakcyjnych ofert zatrudnienia w różnych krajach europejskich na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-za-granica/. Co o tym sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
11-03-2020 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: praca po liceum
Myślę, że warto będzie w takim razie zwrócić uwagę na ofertę kierunków przygotowaną przez Coisnus szczególnie w zakresie tych medycznych, jak Opiekun Medyczny, Osób Starszych, czy również Technika Masażysta. Jak znajdziesz trochę wolnego czasu to zajrzyjcie na ich stronę internetową Cosinus https://www.cosinus.pl/ gdzie dowiesz się więcej, ale też od razu możesz skontaktować się z sekretariatem i dopytać jak to u nich dokładnie wygląda.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2020 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: praca po liceum
Ja poszłam na studia. Studiuje na AEH psychologię - uczelnia świetnia! Polecam, jeśli się zastanawiacie to warto, bo to uczelnia przyjazna studentom i ma dobry poziom nauczania. Do tego świetna atmosfera, dzięki czemu studia będziecie świetnie wspominać.

Moje poprzednie tematy:
09-05-2021 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 170
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: praca po liceum
I w czasie liceum i po fajna jest praca która generuje dochód a nie zajmuje nam pół dnia. Na tej stronie znajdziecie info https://konsultantka.pl/zarobki/ Dla mnie bycie konsultantką t bardzo fajna opcja. A wiele dziewczyn interesuje się kosmetykami. Można dostać na start pakiet niespodziankę.

Moje poprzednie tematy:
09-05-2021 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: praca po liceum
A co sądzicie o szkole policealnej https://www.proedukacja.edu.pl/higienist...tologiczna i kierunku jakim jest higienistka stomatologiczna? Moja córka w tym roku kończy szkołę średnią i zastanawiamy się nad kontynuacją edukacji. Myślicie, że to byłby dobry wybór?

Moje poprzednie tematy:
23-06-2021 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 579
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: praca po liceum
Pracę po liceum ciężko dostać. Ale zawsze można poświęcić trochę czasu i uzupełnić wykształcenie o tytuł technika i konkretne umiejętności. Tutaj http://www.viessmann.edu.pl/dla-kandydat...nformacje/ masz namiar na szkołę, dzięki której otrzymasz tytuł technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. To bardzo pożądany obecnie zawód i z pracą nie powinno być problemów.

Moje poprzednie tematy:
08-12-2021 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antoska55
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: praca po liceum
Może i się wam nie wydawać, ale możliwości jest całkiem sporoSmile Zastanawialiście się może nad pracą za granicą? Jest to i jakaś opcja i to całkiem nienajgorsza. Taka praca Islandia to myśle całkiem dobry pomysł i na pewno bardzo opłacalny.

Moje poprzednie tematy:
25-02-2022 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca za granicą IlonaMM 6 523 Wczoraj 01:20
Ostatni post: marcela
  Praca pawelpruski 5 488 21-12-2023 15:09
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS