Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki naturalne
Autor Wiadomość
Kokoszka
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kosmetyki naturalne
Zaczęłam stosować kosmetyki naturalne i jestem z tego bardzo zadowolona. Jako przykład mogę podać tutaj czarne mydło syberyjskie, które kupuję głównie w Max Drogerii: https://www.maxdrogeria.pl/babuszka-agaf...00ml-p9962 - jest to naturalny preparat do pielęgnacji skóry i włosów, skuteczny i przede wszystkim bezpieczny, nawet dla alergików.

Moje poprzednie tematy:
25-04-2019 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oliwia77
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kosmetyki naturalne
A ja zdecydowałam się niedawno sprawdzić kosmetyki do pielęgnacji ciała na bazie piwa i bardzo sobie chwalę, ponieważ przede wszystkim są hipoalergiczne. Do tego w składzie mają piwo i to nawet w 30% oraz bogatą ilość witamin i minerałów m.in z grupy B, witaminę PP, witaminę C, potas, wapń, fosfor, żelazo, miedź, cynk, proteiny. Do tego wspomagają w problemach skórnych przy przebarwieniach jak i trądziku. Jeżeli chodzi o sklep i producenta takich kosmetyków do ciała i włosów to sprawdź https://piwnekosmetyki.pl gdzie według mnie są najlepsze propozycje Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2019 14:21 przez Oliwia77.)
27-04-2019 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kosmetyki naturalne
Naturalne kosmetyki mają dobry skład i dlatego są lepsze. Nie podrażniają skóry, nawet alergicy mogą ich używać. Też mam krem witaminowy do ciała HB i jestem zadowolona z tego, jak nawilża mi skórę. Jest ona dzięki temu zdrowa i ładnie wygląda. Nie potrzeba wielu kosmetyków, by o siebie zadbać.

Moje poprzednie tematy:
08-05-2019 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PatrycjaM
Member
***

Liczba postów: 58
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kosmetyki naturalne
Zależy jeszcze do czego te kosmetyki naturalne Wink jest wiele firm, które produkują naturalne kosmetyki, tylko jedne sa np do cery wrażliwej, trądzikowej etc. Inne do ciała a jeszcze inne do pielęgnacji tatuażu jak np Tattoo Butter Loveink http://loveink.pl

Moje poprzednie tematy:
22-05-2019 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel4437878
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,598
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kosmetyki naturalne
Ostatnio bardzo często zajmuje się kosmetykami.Sam nawet ostatnio dużo informacji czytam na stronie internetowej http://polskakosmetologia.pl/lasery-diodowe/ . Taki jestem.

Moje poprzednie tematy:
23-05-2019 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kosmetyki naturalne
Ja to nawet sama robię kosmetyki. I wtedy mam pewność, że są naturalne.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2019 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Kosmetyki naturalne
Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://calde.pl/blog/ciekawe-zastosowan...apierowych

Moje poprzednie tematy:
15-07-2020 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Kosmetyki naturalne
Bielenda ma kosmetyki z super składami. Przystępne cenowo i z fajnie skomponowanymi składnikami. Dla mnie jednymi z lepszych sa te z serii vegan muesli Smile

Moje poprzednie tematy:
19-07-2020 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina11
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Kosmetyki naturalne
Na włosy też polecam tylko naturalne kosmetyki, ja od niedawna przestawiłam się nawet na naturalną farbę do włosów.Używam farby naturalnej Color&Soin która nie ma w składzie amoniaku, silikonów itd dzięki czemu nie uczula i jest bezpieczna nawet dla osób podatnych na alergie i uczulenia. Świetnie kryje stary kolor, odbudowuje i rekonstruuje włos oraz nadaje im piękny, jedwabisty połysk. Kupić ją można w wielu drogeriach i w dobrej cenie

Moje poprzednie tematy:
18-02-2021 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olla molla
Senior Member
****

Liczba postów: 303
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Kosmetyki naturalne
(18-02-2021 12:25)karolina11 napisał(a):  Na włosy też polecam tylko naturalne kosmetyki, ja od niedawna przestawiłam się nawet na naturalną farbę do włosów.Używam farby naturalnej Color&Soin która nie ma w składzie amoniaku, silikonów itd dzięki czemu nie uczula i jest bezpieczna nawet dla osób podatnych na alergie i uczulenia. Świetnie kryje stary kolor, odbudowuje i rekonstruuje włos oraz nadaje im piękny, jedwabisty połysk. Kupić ją można w wielu drogeriach i w dobrej cenie

@Karolina11 ja też używam farb https://www.colorsoin.pl/ od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z jakości. Masz rację - kryją niesamowicie dobrze, a z racji tego że ja jestem uczuleniowcem, taki naturalny produkt (bez amoniaku) idealnie na mnie działa. Włosy są wyjątkowo gładkie i przyjemne w dotyku. Nic tylko polecać Wink

Moje poprzednie tematy:
29-03-2021 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kosmetyki naturalne kolorowa 250 136,622 18-04-2024 21:30
Ostatni post: barto776
  Chciałabym kupić naturalne kosmetyki miki789 9 700 18-04-2024 21:29
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS