Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kredyt gotówkowy
Autor Wiadomość
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
kredyt gotówkowy
Potrzebuję wziąć kredyt na rozwój firmy , muszę zakupić maszyny . w jakim banku najlepiej wziąć kredyt ? Co polecacie ? Czytałem niedawno bardzo przydatny opis kredytow gotowkowych https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt...pinie.html i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie ?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2019 15:56 przez maminka.)
09-04-2019 15:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: kredyt gotówkowy
Propozycji kredytowych na naszym rynku jest dzisiaj cała masa. W związku z czym aby wybrać możliwie najlepszą opcję dla siebie, jednak dużo lepszym pomysłem będzie zapoznanie się z informacjami, dostępnymi na https://finanse.wp.pl/moja-opinia-o-banc...595426433a i skorzystanie z pomocy portalu Bancovo. Znajdziemy tam bowiem mnóstwo ofert kredytowych, zarówno bankowych, jak i dostępnych w firmach finansowych i na pewno dużo łatwiej będzie nam znaleźć wśród nich odpowiednią propozycję dla siebie.

Moje poprzednie tematy:
11-04-2019 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: kredyt gotówkowy
Owszem mnóstwo ludzi pożycza pieniądze i jest to coś normalnego, lecz jest to jakieś zobowiązanie. Najważniejsze, by wszystko oddać na czas. Jeśli nie umiemy sobie poradzić to konsolidacja chwilówek po terminie Poznań jest pomocnym sposobem na pozbycie się długów.

Moje poprzednie tematy:
01-08-2022 00:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kredyt elacara 9 648 04-04-2024 20:08
Ostatni post: marcela
  Pierwszy kredyt portatosto 22 11,965 03-04-2024 20:36
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS